Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Okulary ochronne na okulary

Okulary ochronne na okulary korekcyjne

Nasz asortyment produktów do ochrony wzroku i twarzy przed zagrożeniami w czasie pracy zawiera wiele różnych modeli. Po za podstawowymi okularami roboczymi , które sprawdzają się dla większości osób posiadamy w sprzedaży również asortyment okularów nakładkowych znajdujących zastosowanie wśród osób noszących okulary korekcyjne. Szeroki asortyment pozwoli każdemu klientowi na wybór zgodny z potrzebami. Wybierając tego typu produkt dla siebie należy kierować się wymogami i specyfiką danego miejsca pracy.

Jest 13 produktów.

Pokazano 1-13 z 13 pozycji

Aktywne filtry

Okulary ochronne BHP na okulary korekcyjne

Produkty tego typu stanowiące Środki Ochrony Indywidualnej posiadają niezbędne w świetle przepisów Deklaracje Zgodności UE. Dokumenty te stanowią poświadczenie o certyfikatach oraz podstawę dopuszczenia do użytku danego produktu na terenie Uni Europejskiej. Deklaracje zapewnianie są przez producentów okularów na okulary 3M, REIS i innych. Wybrane modele tych produktów mogą spełniać różne kategorie ŚOI i być zgodne z innymi normami.

BHPTECHNIK – Sklep z okularami na okulary

Nasza oferta tego typu produktów przeznaczona dla osób stosujących jednocześnie w czasie pracy okulary korekcyjne, zawiera wiele modeli różnych między innymi pod względem, producentów, zastosowań, właściwości, konstrukcji. W asortymencie znajdą bezbarwne okulary na okulary zapewniające świetną widoczność . Ponadto wiele w ofercie modele o różnych właściwościach jak np. przeciwodpryskowe okulary na okulary.