Profesjonalne narzędzia warsztatowe, budowlane i remontowe

Narzędzia – narzędzia GERTU

Interesują Cię profesjonalne narzędzia, które zwiększą wydajność podczas wykonywania pracy? Wybór jakościowych przyrządów zwiększy również bezpieczeństwo. Profesjonalne narzędzia budowlane niwelują ryzyko wystąpienia niebezpiecznych incydentów zagrażających życiu lub zdrowiu. Zobacz nasze produkty.

Jest 97 produktów.

Pokazano 1-60 z 97 pozycji

Aktywne filtry

NARZĘDZIA BUDOWLANE I NARZĘDZIA WARSZTATOWE

Nasz sklep BHP oferuje nowoczesne narzędzia budowlane stosowane podczas prac remontowych czy warsztatowych. To między innymi miary, noże, młotki, klucze. Są to w większości profesjonalne narzędzia znanej i cenionej za jakość wśród klientów marki GERTU oraz innych znanych producentów. Szczegółowe informacje na temat poszczególnych produktów tego typu znajdziesz w ich szczegółowych opisach na naszej stronie.

PROFESJONALNE NARZĘDZIA – NARZĘDZIA GERTU I INNYCH CENIONYCH PRODUCENTÓW

W ofercie naszej firmy poza Środkami Ochrony Indywidualnej i środkami czystości znajdują się również narzędzia marki GERTU, będące też elementem wyposażenia wybranych miejsc pracy oraz znajdujące zastosowanie w profesjonalnych warsztatach. GERTU tworzy narzędzia warsztatowe wysokiej jakości, które podniosą komfort pracy. W sprzedaży posiadamy między innymi młotki, klucze, miary, noże, ostrza, szczypce oraz torby i pasy narzędziowe do ich przenoszenia i przechowywania. Oferujemy również produkty innych cenionych na rynku BHP producentów. Znajdziesz między innymi narzędzia:

  • Martor,
  • Reis,
  • Soppec,
  • Skórtex.

Mamy przydatne narzędzia ręczne budowlane oraz drobne akcesoria takie jak klipsy do rękawic czy kabury na klucze. Dostępny jest również zestaw narzędzi budowlanych, które przydadzą się do różnego rodzaju prac. Znajdziesz też skrzynki i pasy narzędziowe oraz inne przydatne przyrządy.

BHPTECHNIK – SKLEP Z NARZĘDZIAMI

Narzędzia oferowane przez nasz sklep sprawdzą się jako wyposażenie warsztatu czy. Skrzynka z narzędziami budowlanymi przyda się również podczas prac remontowych czy budowalnych.

Podstawowe narzędzia budowlane i remontowe powinny znajdować się w każdym domu. Dzięki nim z łatwością wykonasz drobne prace w swoim otoczeniu. Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem sklepu BHPTECHNIK.