Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Przyłbice spawalnicze, ochronne BHP

W tym dziale naszego sklepu znajdą Państwo przyłbice spawalnicze o różnych właściwościach i zastosowaniach, co pozwoli na wybór zgodny z potrzebami. Ważne jest, aby przy doborze środków ochronnych kierować się specyfiką i wymogami danego miejsca pracy. Nasz sklep BHP zawiera starannie dobrany i szeroki asortyment produktów służący do ochrony oczu i twarzy przed zagrożeniami w czasie wykonywanych.

Jest 29 produktów.

Pokazano 1-29 z 29 pozycji

Aktywne filtry

OCHRONNE OSŁONY TWARZY BHP

Wszystkie przyłbice ochronne stanowiące Środki Ochrony Indywidualnej posiadają zgodnie z przepisami Deklaracje Zgodności UE. Dokumenty te poświadczają o certyfikatach oraz stanowią podstawę dopuszczenia danego produktu do użytku na terenie Unii Europejskiej. Zapewnienie tych deklaracji leży w gestii producentów przyłbic 3M, REIS i innych. Szczegółowe informacje na wyżej opisane tematy znajdują się w opisach każdego z produktów, jak i w załączanych do nich instrukcjach użytkowania.

PRZECIWODPRYSKOWE PRZYŁBICE OCHRONNE I NIE TYLKO!

Przyłbice BHP posiadają wiele różnych właściwości ochronnych. Każdy z nich może też być zgodny z innymi kategoriami ŚOI oraz spełniać inne normy. Poza tym mogą one się też różnić rodzajami szybek, materiałów, z których zostały wykonane czy pod względem konstrukcji. Przykładem różnych rozwiązań konstrukcyjnych są np. przyłbice odchylane (otwierane), wyposażane w zawias umożliwiający odchylenie szybki do góry, co zwiększa funkcjonalność danych modeli. Zamówić można u nas osłony na twarz przeciwodpryskowe oraz wiele innych. Ochrona oczu i twarzy to ważna kwestia, o której nie należy zapominać.

PRZYŁBICE SPAWALNICZE, PRZYŁBICE DLA PILARZY

Dzięki swoim właściwościom tego typu osłony twarzy znajdują zastosowanie w wielu branżach, zwiększając poziom bezpieczeństwa użytkownika w czasie wykonywanych prac. Przyłbice robocze bardzo często stosowane są one w ogrodnictwie, rolnictwie, spawalnictwie, mechanice, ślusarstwie, stolarstwie. W ofercie też modele sprawdzające się dla wybranych zawodów jak wyposażone w nauszniki przyłbice dla operatorów kos spalinowych, pił spalinowych.

Zamówisz u nas również inne artykuły BHP, w tym akcesoria do okularów oraz gogle ochronne.