Przyłbice spawalnicze, ochronne BHP

Osłony twarze – Przyłbice ochronne

Sklep BHPTECHNIK.PL zawiera starannie dobrany i szeroki asortyment produktów służący do ochrony oczu i twarzy przed zagrożeniami w czasie wykonywanych. W tym dziale naszego sklepu znajdą Państwo wiele modeli przyłbic o różnych właściwościach i zastosowaniach, co pozwoli na wybór zgodny z potrzebami. Ważne jest aby przy doborze środków ochronnych kierować się specyfiką i wymogami danego miejsca pracy.

Jest 24 produktów.

Pokazano 1-24 z 24 pozycji
Aktywne filtry

Ochronne osłony twarzy BHP

Wszystkie produkty stanowiące Środki Ochrony Indywidualnej posiadają zgodnie z przepisami Deklaracje Zgodności UE. Dokumenty te poświadczają o certyfikatach oraz stanowią podstawę dopuszczenia danego produktu do użytku na terenie Uni Europejskiej. Zapewnienie tych deklaracji leży w gestii producentów przyłbic 3M, REIS i innych. Szczegółowe informacje na wyżej opisane tematy znajdują się w opisach każdego z produktów jak i w załączanych do nich instrukcjach użytkowania.

Przeciwodpryskowe przyłbice ochronne i nie tylko!

Modele tego typu posiadają wiele różnych właściwości ochronnych. Każdy z nich może też być zgodny z innymi kategoriami ŚOI oraz spełniać inne normy. Po za tym mogą one się też różnić rodzajami szybek, materiałów z których zostały wykonane czy pod względem konstrukcji. Przykładem różnych rozwiązań konstrukcyjnych są np. przyłbice odchylane (otwierane) , wyposażane w zawias umożliwiający odchylenie szybki do góry, co zwiększa funkcjonalność danych modeli.

Przyłbice spawalnicze, Przyłbice dla pilarzy

Dzięki swoim właściwością produkty tego typu znajdują zastosowanie w wielu branżach, zwiększając poziom bezpieczeństwa użytkownika w czasie wykonywanych prac. Bardzo często stosowane są one w ogrodnictwie, rolnictwie, spawalnictwie, mechanice, ślusarstwie, stolarstwie. W ofercie też modele sprawdzające się dla wybranych zawodów jak wyposażone w nauszniki przyłbice dla operatorów kos spalinowych, pił spalinowych.