Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Dostępne kolory

Dostępne kolory

Rozmiar

Rozmiar

Rękawice typu mechanics

Rękawice typu Mechanics – profesjonalne rękawice ochronne

W naszym sklepie znajdą Państwo wiele produktów zabezpieczających dłonie przed różnymi zagrożeniami, w czasie wykonywanych prac czy też w codziennym użytku. W tym dziale sklepu posiadamy starannie dobrany asortyment rękawic MECHANICS GLOVES i nie tylko, pozwalający każdemu na wybór zgodny z własnymi oczekiwaniami. Przy wyborze należy kierować się specyfiką i wymogami danego miejsca pracy.

Jest 39 produktów.

Pokazano 1-39 z 39 pozycji

Aktywne filtry

Rękawiczki typ mechanics ochronne BHP

Wszystkie produkty tego typu stanowiące Środki Ochrony Indywidualnej posiadają niezbędne względem przepisów Deklaracje Zgodności UE. Dokumenty te stanowią poświadczenie certyfikatów oraz są podstawą dopuszczenia danego produktu do użytku na terenie UE. Deklaracje te zapewniane są przez producentów rękawic typu mechanics RAW – POL i innych. Wybrane modele mogą spełniać inne normy i być zgodne z różnymi kategoriami ŚOI, a szczegółowe informacje na ten temat zawarte są w poszczególnych opisach produktów oraz w załączonych do nich instrukcjach użytkowania. W ofercie posiadamy również popularne rękawiczki tego typu marki MECHANIX GLOVES.

Rękawice na rzep, Tkaninowe rękawice ochronne

Modele tego typu zazwyczaj zakańczane są zapięciem na rzep lub ściągaczem, dzięki czemu bardzo dopasowują się do dłoni i jednocześnie nie zsuwają się. Wykonywane są one też z wielu rodzajów tkanin. Dzięki temu zależnie od użytych materiałów otrzymujemy inne właściwości jak np. odporność na rozdarcia i przetarcia, ochronna przed obiciami części wierzchni dłoni czy jak w przypadku rękawic z spandexu elastyczność, a co za tym idzie zwiększoną manualność i precyzję przy wykonywanych pracach.

Rękawice monterskie

Produkty tego typu dzięki swoim różnorodnym właściwością znajdują zastosowanie w wielu branżach między innymi rolnictwo, prace montażowe, operatorzy maszyn, budownictwo, służby porządkowe, ogrodnictwo, logistyka, magazynowanie, stolarstwo czy też w transporcie jako rękawice dla kierowców, świetnie sprawdzając w czasie załadunku towaru. Oprócz zastosowań zawodowych w tym dziale sklepu znajdą Państwo modele sprawdzające się w użytku codziennym, czy w czasie aktywności sportowej. Modele tego typu mogą się sprawdzić między innymi jako rękawice na siłownie, ponieważ posiadają świetną chwytność trzymanych przedmiotów oraz dobrze dopasowują się do dłoni, mogą się też sprawdzić jako rękawice na rower.