Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Rozmiar

Rozmiar

Rękawice z bawełny/poliestru/nylonu/przędzy

Rękawice bawełniane ochronne i nie tylko!

Sklep BHPTECHNIK zawiera szeroki i starannie dobrany asortyment produktów chroniący dłonie w czasie wykonywanych prac. Został on podzielone na różne działy między innymi pod względem konstrukcji, właściwości czy też rodzaju zapewnianej ochrony. W tej kategorii sklepu zawierającej nakrapiane i gładkie rękawice wykonane z różnych tkanin, wybiorą Państwo model odpowiedni do swoich potrzeb. Przy wyborze należy kierować się wymogami i specyfiką danego miejsca pracy.

Jest 20 produktów.

Pokazano 1-20 z 20 pozycji

Aktywne filtry

Rękawice nylonowe ochronne BHP

Bez względu na rodzaj tkaniny, użytej w procesie wytwarzania produkty tego typu stanowiące Środki Ochrony Indywidualnej w świetle przepisów muszą posiadać Deklaracje Zgodności UE. Dokumenty tego typu stanowią poświadczenie o certyfikatach oraz są podstawą dopuszczenia danego produktu do użytku na terenie Uni Europejskiej. Deklaracje zapewniane są przez producentów rękawic bawełnianych REIS oraz innych. Informacje na wyżej opisane tematy zawarte są zarówno w szczegółowych opisach produktów oraz w załączonych do nich instrukcjach użytkowania.

BHPTECHNIK – Sklep/Hurtownia rękawic tkaninowych ochronnych

Nasza oferta online pozwala zarówno na indywidualne zakupy detaliczne, jak i na większe zamówienia hurtowe w korzystnych cenach. Nasz szeroki asortyment produktów tego typu to modele różne między innymi pod względem właściwości jak i materiałów z których zostały wytworzone. Poza najpopularniejszymi białymi rękawicami roboczymi z bawełny w ofercie posiadamy między innymi:

  • Rękawice ochronne poliestrowe – gładkie, wykonane z poliestru dzięki czemu są cienkie zapewniając dobre czucie trzymanych przedmiotów, elastyczne zakańczane ściągacze dzięki czemu świetnie dopasowują się do dłoni i nie zsuwają w czasie wykonywanych nimi czynności. Znajdują zastosowanie w wielu branżach oraz gospodarstwach domowych.
  • Rękawice drelichowe – produkowane w wielu kolorach, posiadające marszczenie w nadgarstku, dzięki czemu przylegają do dłoni w czasie pracy. Model często wykorzystywany jest w przy ogólnych pracach mechanicznych.
  • Rękawice z przędzy technologicznej – wiele modeli tego typu to dziane bezszwowe rękawiczki ochronne, cechujące się wysokimi współczynnikami odporności na rozdarcia. Doskonale przylegają do dłoni. Zapewniają manualność oraz komfort i wygodę użytkownikowi w czasie wykonywanej pracy.
  • Rękawice ochronne antystatyczne – modele o właściwościach tego typu znajdą Państwo nie tylko w tym dziele sklepu, ale też też zależnie od konstrukcji w innych działach z rękawiczkami do pracy. W tej kategorii sklepu są to rękawiczki wykonane z przędzy poliestrowej z włóknem węglowym, bezszwowe i o właściwościach bezpyłowych. Świetnie sprawdzają się w branżach w których występuje styczność z elementami, przedmiotami wrażliwymi na napięcie elektrostatyczne.
  • Wkłady do rękawic roboczych – wiele modeli z tego działu sklepu świetnie sprawdza się też jako dodatkowe wkłady bawełniane, z przędzy do innych modeli rękawiczek ochronnych. Zapewniając przy tym im dodatkowe właściwości np. termiczne lub ochronne.
  • Rękawice ochronne KEVLAR – wykonywane z przędzy para-aramidowej Kevlar, wybrane modele posiadają właściwości antyprzecięciowe. Modele tego typu ze względu na właściwości znajda Państwo tez w innych działach sklepu, a dokładne i właściwości opisane są w poszczególnych produktach.
  • Rękawice ochronne dziane – wykonywane w technologi bezszwowej dzięki czeku doskonale dopasowują się do dłoni.