Komplet przeciwdeszczowy BHP

KOMPLETY PRZECIWDESZCZOWE BHP – KOMPLETY WODOODPORNE

Oferta naszego sklepu zawiera zarówno pojedyncze elementy odzieży chroniącej przed deszczem, jak i gotowe zestawy. Komplet przeciwdeszczowy BHP świetnie sprawdza się dla osób pracujących na zewnątrz lub w myjniach. W ofercie znajdują się komplety przeciwdeszczowe BHP w różnych wzorach i kolorach, wykonane z wielu rodzajów materiałów. Dzięki temu łatwo dopasowują Państwo odzież do warunków i specyfiki pracy.

Jest 6 produktów.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Aktywne filtry

BHP TECHNIK SKLEP – KOMPLET PRZECIWDESZCZOWY BHP

Wszystkie produkty, które dostarcza nasz sklep BHP, są Środkami Ochrony Indywidualnej i posiadają deklaracje zgodności. Dokumenty te są niezbędne w świetle przepisów, a zapewniają je producenci takich marek jak np. REIS. Każda odzież spełnia też inne normy, a szczegółowe informacje na ten temat znajdują się w opisach produktów. Warto również zwrócić uwagę na to, że komplet przeciwdeszczowy BHP od zaufanych producentów wyróżnia się nie tylko funkcjonalnością, ale też modną estetyką. Kombinezon przeciwdeszczowy musi być praktyczny, ale może być też ładny, schludny, zapewniający dobre samopoczucie! Właśnie takie cechy uwzględnili rekomendowani przez nas producenci.

Profesjonalne ubranie przeciwdeszczowe robocze znajduje zastosowanie w wielu branżach, między innymi w takich jak: budownictwo, transport, logistyka, ochrona, magazynowanie, dekarstwo i brukarstwo. W ofercie znajdą Państwo również kombinezony wodoodporne dla pracowników myjni. Wybrane modele produktów z tej kategorii naszego asortymentu poza pracą sprawdzą się w codziennym użytku, czy też np. jako deszczówki dla wędkarzy. Przy wyborze odzieży ochronnej najważniejsze jest zawsze kierowanie się specyfiką danego miejsca pracy. Dzięki temu zapewniona jest jej trwałość oraz wygoda i komfort użytkowania.

Odzież przeciwdeszczowa to szeroka kategoria, które obejmuje też płaszcze przeciwdeszczowe, spodnie przeciwdeszczowe i inne ubrania. Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą!

SKLEP Z KOMPLETAMI PRZECIWDESZCZOWYMI BHP – ZAPOZNAJ SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ