Bluzy ostrzegawcze

Bluzy robocze ostrzegawcze, Bluzy odblaskowe

W naszym staranie dobranym asortymencie odzieży ostrzegawczej do pracy posiadamy wiele rodzajów ubrań. W tym dziale naszego sklepu znajdą Państwo zarówno profesjonalne bluzy ostrzegawcze ochronne w wielu wzorach i trzech kolorach , jak i bluzy robocze z elementami odblaskowymi zwiększające widoczność pracowników. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Jest 10 produktów.

Pokazano 1-10 z 10 pozycji

Aktywne filtry

Bluzy ostrzegawcze BHP - Bluzy robocze z pasami odblaskowymi

Produkty oferowane w naszym sklepie stanowiące Środki Ochrony Indywidualnej posiadają zgodnie z przepisami Deklaracje Zgodności UE będące potwierdzeniem certyfikatów jak postawą dopuszczenia do użytku na terenie Uni Europejskie. Dokumenty te zapewniane są producentów bluz odblaskowych REIS, LEBER&HOLLMAN i innych. Wybrane modele tego typu ubrań są zgodne z kategoriami I, II lub III ŚOI oraz mogą spełniać różne normy jak np. bluza ostrzegawcza z normą EN20471. Aby ubrania ochronne spełniały swoją funkcje, przy zakupie należy się kierować specyfiką i wytycznymi danego stanowiska pracy.

Bluzy ostrzegawcze LEBER&HOLLMAN

Wśród oferowanej przez nas odzieży warto zwrócić uwagę na ubrania marki LEBER&HOLLMAN. Produkty tej marki to jedna najwyższych jakości wśród ubrań roboczych na rynku. Zastosowano w nich innowacyjne rozwiązania jak np. system EASY – FIT SYSTEM , które zapewniają komfort i wygodę pracy oraz wykonano je z materiałów wysokiej jakości. Wybrane modele zostały wykonane z wyrobów włókienniczych z standardem certyfikat OEKO-TEX® Standard 100 (testy na zawartość szkodliwych dla zdrowia substancji) . Bluzy odblaskowe ochronne tej firmy posiadają wstawki z tkanin w kolorach ciemniejszych oraz o wyższej wytrzymałości dzięki czemu są odporniejsze na zabrudzenia i przetarcia w najbardziej narażonych na to częściach ubioru.
Oferowane są w trzech kolorach:

  • Bluzy ostrzegawcze żółte – zostały wykonane z tkaniny w kolorze żółtym oraz wyposażone w pasy odblaskowe
  • Bluzy ostrzegawcze pomarańczowe – uszyte z tkaniny w kolorze pomarańczowym oraz wyposażone w pasy odblaskowe
  • Bluzy odblaskowe czerwone – wykonano je z tkaniny w kolorze czerwonym oraz posiadają pasy odblaskowe

Bluzy ostrzegawcze dla drogowców

Ubrania ochronne tego rodzaju najczęściej stosowane są przez służby drogowe. Jednak dzięki swym właściwością znajdą zastosowanie wielu branżach między innymi budownictwo, służby porządkowe, logistyka, magazynowanie, operatorzy maszyn, rolnictwo czy też w transporcie jako bluzy odblaskowe dla kierowców. Większa widoczność osoby pracującej to zwiększone bezpieczeństwo bez względu na branżę.

BHPTECHNIK.PL – Sklep z bluzami ostrzegawczymi ochronnymi.