DRAGON – Rękawice robocze, obuwie ochronne.

Marka dragon jest jedną z linii produktowych marki REIS, której producentem jest polska firma RAW-POL. Jest linia produktów stanowiących Środki Ochrony Indywidualnej. W asortymencie tej linii produktów znajdują się bardzo popularne w naszym kraju rękawice ochronne, cenione za jakość wykonania, wygodę oraz trwałość i szeroki wachlarz modelowy pozwalający na zabezpieczenie rąk w czasie różnych prac przy zachowaniu maksymalnie możliwej manualności dłoni, która jest tak ważna zwłaszcza przy precyzyjnych czynnościach. Po za rękawicami do pracy w ofercie naszego sklepu znajdą też Państwo wiele modeli butów bezpiecznych marki DRAGON.

DRAGON BHP

Wszystkie produkty tej linii stanowiące jednocześnie Środki Ochronny Indywidualnej posiadają Deklaracje Zgodności UE. Jest to dokument poświadczający o posiadanych certyfikatach oraz stanowiący podstawę dopuszczenia do użytku danego modelu na terenie Unii Europejskiej. Deklaracje te zapewniane są przez producenta, a wybrany modele produktów tej marki są Środkami Ochrony Indywidualnej kategorii I, II lub III oraz mogą spełniać inne normy. Dzięki temu znajdują one zastosowanie w wielu branżach. Przy wyborze środków ochrony należy się kierować się specyfiką i wymogami w danym miejscu pracy, a dokładne informacje na temat poszczególnych produktów znajdą Państwo zarówno w szczegółowych ich opisach jak i w załączanych do ich instrukcjach użytkowania.

Jest 101 produktów.

Pokazano 1-60 z 101 pozycji

Rękawice ochronne DRAGON

W związku z tym, że nasza firma jest autoryzowanym dystrybutorem wyżej wymienionej marki, posiadamy w sprzedaży bardzo duży i szeroki asortyment jej produktów. W ofercie naszego sklepu znajdują się rękawice robocze DRAGON, w różnych rozmiarach, o różnych grubościach, wykonywane z innych tkanin, powlekane różnymi tworzywami. Przeznaczone do pracy zarówno w czasie lata, przez cały rok jak w wersjach ocieplanych. Wyróżniają się one zarówno starannością wykonania, jakością użytych materiałów, odpornością na ścieranie i rozdarcia oraz wysokim komfortem użytkowania. Jednym z bardzo często kupowanych i cenionych produktów tego typu są rękawice DRAGON NORTEX. Są one ocieplane, wykonane z pętelkowej przędzy akrylowej ścieg 10 co zapewnia ciepło i jednoczesny komfort użytkowania. Zakańczane ściągaczem, powlekane spienionym lateksem dzięki czemu mają zwiększoną przyczepność. Świetnie sprawdzają się w czasie pracy w chłodne i mroźne dni, ale i również w chłodniach. Model ten jest popularny wśród wielu branż między innymi: budownictwo, magazynowanie, transport, służby porządkowe.

Buty robocze DRAGON

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo również obuwie bezpieczne tej marki. Są to zarówno trzewiki, półbuty jak i sandały, zarówno SB, S1 jak i S3. Wyróżniają się one indywidualnym wzornictwem, innowacyjnymi rozwiązaniami, wygodą i komfortem użytkowania. Wyposażane są zależnie od modelu w noski kompozytowe lub metalowe. Modele tej marki są używane między innymi przez kierowców, budowlańców, mechaników, magazynierów, pracowników produkcji, stolarzy, ochraniarzy, ogrodników, pracowników służby drogowej, pracowników służb sprzątających. Buty tej marki to takie modele jak np.: DRACO, BOOSTER-P, BOOSTER-T, TITAN-T, TITAN-P.

BHPTECHNIK.PL – Buty i rękawice DRAGON.