Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Papier toaletowy

Papier toaletowy

W ofercie naszego sklepu posiadamy szeroki i starannie dobrany asortyment różnego rodzaju produktów. Wśród są między innymi środki czystości. W tym dziale naszego sklepu internetowego znajduje się kilka rodzajów papieru toaletowego. Są to modele różne między innymi pod względem długości, szerokości, ilości warstw, grubości, rodzaju papieru, ale też możliwości samodzielnego użycia lub przeznaczone do dedykowanych dozowników dostępnych w innym dziale sklepu. Różne produkty tego typu pozwalają na wybór zgodny z wymaganiami każdego z klientów. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Jest 18 produktów.

Pokazano 1-18 z 18 pozycji

Aktywne filtry

Papier toaletowy do dozownika – Papier MERIDA

W ofercie naszego sklepu znajdują się produkty tego typu pozwalające na indywidualne używanie, ale i też przeznaczone do dozowników. Znajdują one zastosowanie w firmach, budynkach użyteczności publicznej ale i też w użytku domowym. Produkty wybranych marek przeznaczone są do ich firmowych dozowników z naszej oferty. Rozwiązanie tego typu pozwala na zmniejszenie zużycia papieru oraz ułatwia przechowywanie i ułatwia pobieranie go. Szczegółowe informacje na temat każdego z produktów zawarte są w ich poszczególnych opisach na naszej stronie.

Papier WEPA, VELVET

Oferowane przez naszą firmę papier toaletowy to produkty wielu producentów. Są to produkty takich marek jak między innymi VELVET, MERIDA, WEPA, LAMBI, REGINA, WEPA, DELKO PROFESSIONAL. Każda z marek to papiery o różnych właściwościach, a szczegółowe informacje na ten temat znajdą Państwo w ich opisach.

BHPTECHNIK.PL – Sklep / Hurtownia papieru toaletowego.