UVEX – Rękawice ochronne, Buty robocze, Ochrona wzroku i słuchu

UVEX jest marką znaną dla większości osób dzięki swoim produktu, przeznaczonym głównie dla osób uprawiających różne dyscypliny sportu. Jednak firma ta wiele linii produktów o innym przeznaczonym. Jedną z nich jest UVEX SAFETY, są to produkty zapewniające ochronę ciała w czasie pracy w wielu branżach. Wyróżniają się one nowoczesnym wyglądem, wysoką jakością, estetycznym wykonaniem z dbałością o najmniejsze szczegóły, trwałością oraz komfortem użytkowania. Są one używane między innymi wśród takich branż jak budownictwo, służby porządkowe, transport, medycyna, magazynowanie, logistyka, produkcja, operatorzy maszyn. W asortymencie naszego sklepu znajdą Państwo wybrane modele produktów tej marki. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Jest 37 produktów.

Pokazano 1-37 z 37 pozycji

UVEX BHP

Wszystkie z produktów tej firmy stanowiące Środki Ochrony Indywidualnej posiadają niezbędne w świetle przepisów Deklaracje Zgodności UE. Dokumenty te są poświadczeniem posiadanych prze dany produkt certyfikatów oraz stanowią podstawę dopuszczenia go do użytku na terenie Unii Europejskiej. Deklaracje te zapewniane są przez producenta. Każdy z modeli rękawic, butów roboczych UVEX i innych produktów BHP tej marki może spełniać inne normy oraz być ŚOI kategorii I, II lub III. Szczegółowe informacje na ten temat znajdą Państwo w poszczególnych opisach produktów na naszej stronie, ale także w załączanych do nich instrukcja użytkowania. Przy wyborze produktów ochronnych należy kierować się specyfiką i wymogami danego miejsca pracy.

Rękawice UVEX – Rękawice ochronne ESD

Oferta produktów opisywanej marki to bardzo szeroki asortyment. Zależnie od  modelu są one przeznaczone do ochrony różnych części ciała. Są to produkty  zapewniające różne właściwości ochronne dla dłoni i rąk takie np. zarękawki ochronne. Rękawice tej marki produkowane są wielu rozmiarach dzięki czemu zapewnione jest bardzo dobre dopasowanie, a co za tym idzie precyzja w czasie wykonywanych czynności. Różnią się one między innymi pod względem materiału z którego zostały wykonane, rozmiaru, konstrukcji, właściwości ochronnych. Dzięki temu znajdują one zastosowanie w wielu branżach.

Hełmy UVEX

Wśród produktów tej znanej marki w naszej ofercie znajdują się również te przeznaczone do ochrony głowy. Jest to między innymi hełm ochronny PHEOS produkowany w kilku kolorach o sportowym wyglądzie. Posiada on więźbę z pokrętłem umożliwiającym regulację szerokości dzięki czemu dobrze się dopasowuje. Wyposażony on w otwory wentylacyjne climazone i regulowane wnętrze 3D zwiększające komfort użytkownika. Spełnia on wymagania normy EN397. Szczegółowe informacje na temat tego i innych modeli znajdują się w ich poszczególnych opisach na naszej stronie.

Okulary ochronne UVEX, Zatyczki do uszu UVEX

Produkty tej marki to również stanowiące ochronę słuch i wzroku. Są to między innymi okulary i gogle przeciwodpryskowe oraz stopery do uszu. Zależnie od modelu spełniają one wymagania innych norm oraz posiadają one różne właściwości ochronne.

BHPTECHNIK.PL – Sklep z rękawicami roboczymi UVEX