Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Dostępne kolory

Dostępne kolory

Rozmiar

Rozmiar

Kominiarki ochronne

Kominiarki ochronne

W naszym sklepie po standardowymi czapkami znajdą też Państwo szeroki i starannie dobrany asortyment kominiarek do pracy, ale i też świetnie sprawdzających się w użytku codziennym. W ofercie wybiorą Państwo spośród modeli różnych między innymi ze względu na konstrukcję czy też kolor. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Jest 12 produktów.

Pokazano 1-12 z 12 pozycji

Aktywne filtry

Kominiarki ochronne BHP

Tak jak i wszystkie inne produkty tak i te z tego działu sklepu stanowiące Środki Ochrony Indywidualnej posiadają niezbędne Deklaracje Zgodności UE. Dokumenty tego typu stanowią poświadczenie posiadanych certyfikatów oraz są podstawą dopuszczenia danego produktu do użytku na terenie Uni Europejskiej. Deklaracje zapewniane są prze producentów kominiarek ochronnych REIS i innych marek. Wybrane modele spośród kominiarek roboczych mogą spełniać wybrane normy i być zgodne z innymi kategoriami ŚOI. Szczegółowe informację na ten temat znajdują się w poszczególnych opisach produktów oraz w załączanych do nich instrukcjach użytkowania.

Ocieplane kominiarki – kominiarki termoaktywne i nie tylko !

W naszym asortymencie znajdą Państwo produktu różne pod wieloma względami jak np. wersje letnie i ocieplane. Zakrywające całą twarz lub częściowe sprawdzające się w pracy czy też w czasie jazdy na motocyklu, użytku codziennym. Dodatkowo występują one w różnych kolorach jak kominiarki mor lub czarne.

BHPTECHNIK – Sklep z kominiarkami ochronnymi.