FILIP – Środki czystości


Filip to marka pod którą kryją się produkty służące do utrzymania czystości. Są to między innymi pasty, płyny, proszki, żele. Ta linia produktowa świeżość i czystość w domu, a zwłaszcza w kuchni i łazience. Wybrane produkty tej marki w ofercie naszego sklepu pozwolą Państwu na wybór skuteczny i dopasowany do potrzeb tzn. zabrudzeń które najczęściej są sprzątane.

Proszki do prania FILIP

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo też proszek do prania wyżej wymienionej linii produktowej. Przeznaczony do prania koloru o 600 gramowym opakowaniu. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Jest 13 produktów.

Pokazano 1-13 z 13 pozycji

Krążki zapachowe FILIP

W ofercie naszego sklepu znajdują się również zapachy do toalet wyżej wymienionej marki w formie krążków i kostek. Są to między innymi zawieszki do toalet z wymiennymi kostkami o zapachach morskim, kwiatowym. Po za zawieszkami w sprzedaży kostki zapachowe przeznaczone do spłuczek o zapachu morski. Ponadto w ofercie naszego sklepu znajdą Państwo również żele do WC o pojemnościach 750 ml o zapachach morski i cytrynowym, usuwające brud, osad kamienny oraz neutralizują nieprzyjemne zapachy.

Płyny do szyb, Płyny do naczyń FILIP

Produkty marki FILIP to również te przeznaczone do czyszczenia szyb i mycia naczyń. W ofercie naszego sklepu między innymi płyny do mycia luster i szyb z pompką tej marki o pojemnościach 750 ml oraz różnych zapachach. W ofercie naszego sklepu znajduje się również płyn do naczyń FILIP o pojemności 1L o zapachu cytrynowym, wydajny i skuteczny.

BHPTECHNIK.PL – poznaj nasza ofertę środków czystości FILIP.