Rękawice powlekane lateksem

Rękawice ochronne powlekane lateksem

W ofercie sklepu BHPTECHNIK znajdą Państwo wiele modeli produktów zwiększających bezpieczeństwo dłoni w czasie wykonywanych prac. Po za bezpieczeństwem bardzo ważny jest też komfort i wygoda użytkownika. W tym dziale naszego sklepu posiadamy starannie dobrany asortyment powlekanych lateksem rękawic roboczych. Posiadają one wiele praktycznych właściwości oraz dobrze dopasowują się do dłoni. Przy wyborze danego produktów ochrony zawsze należy kierować się specyfiką i wymogami danego miejsca pracy.

Jest 51 produktów.

Pokazano 1-51 z 51 pozycji

Aktywne filtry

Rękawce powlekane lateksem ochronne BHP

Produkty stanowiące Środki Ochrony Indywidualnej posiadają Deklaracje Zgodności UE. Dokumenty te zaświadczają o certyfikatach oraz stanowią podstawę dopuszczenia danego produktu do użytku na terenie UE. Deklaracje te zapewniane są przez producentów rękawic powlekanych lateksem DRAGON, REIS, OGRIFOX i innych. Wybrane modele mogą spełniać różne kategorie ŚOI oraz być zgodne z innymi normami. Ze względu na kategorię ochrony możemy rozróżnić:

  • Rękawce powlekane lateksem kategoria I – dające podstawowy poziom ochrony oraz nadające się do użytku w warunkach niskiego ryzyka. Zabezpieczają ręce między innymi przed otarciem naskórka.
  • Rękawice powlekane lateksem kategoria II – stanowią zabezpieczenie przy pracach o średnim ryzyku uszkodzenia. Chronią dłonie między innymi przed uszkodzeniami mechanicznymi czy też prze chemikaliami.
  • Rękawice powlekane lateksem kategoria III – stosowane w miejscach pracy z wysokim ryzykiem wystąpienia uszkodzeń.

Rękawice robocze szorstkowane

Produkty z tego działu sklepu zapewniają dobrą chwytność. Dzięki rękawiczką ochronnym chropowatym, bo taką więszkość z powlekanych lateksem posiada taką strukturę w części chwytnej zapewniona doskonała chwytność, która nie powoduje jednocześnie usztywnienia rękawiczek. Zakańczane są one ściągaczem co w połączeniu z ich elastycznością daje idealne dopasowanie oraz niezsuwanie się z dłoni. W ofercie posiadamy również cieszące się coraz większym zainteresowaniem rękawice powlekane spienionym lateksem.

Budowlane rękawiczki robocze

Dzięki swoim właściwością ten typ produktów cieszy się bardzo dużą popularnością wśród budowlańców. Oprócz zawodu w którym są najczęściej stosowane idealnie sprawdzają się między innymi dla montażystów, magazynierów, kierowców, ogrodników, operatorów maszyn, mechaników, serwisantów, monterów czy jako rękawice dla rolników. Ich wszechstronność spowodowana jest tym, że w wielu branżach są wykonywane przez pracowników czynności wymagające dokładności, a ich cech sprawiają że są to precyzyjne rękawiczki ochronne.

BHPTECHNIK.PL – Sklep/Hurtownia rękawic roboczych powlekanych

Nasza firma jest autoryzowanym dystrybutorem wielu marek artykułów BHP o czym znajdą Państwo informację na stronie głównej. Dzięki temu w tej kategorii sklepu znajdują się między innymi :

  • Powlekane rękawice lateksem REIS – w asortymencie tej marki jest wiele produktów tego typu o różnych właściwościach zarówno użytkowych jak i ochronnych. Występują one w wielu rozmiarach co pozwala na jeszcze lepsze dopasowanie. Bardzo popularny model tej marki to rękawiczki RTELA – zakańczane ściągaczem, posiadające powleczenie o chropowatej strukturze zapewniającej dobrą chwytność, odporne na ścieranie i rozdarcia, cienkie a jednocześnie wytrzymałe, nie kurczące się w kontakcie z wodą oraz ograniczają ślizganie się trzymanego przedmiotu.
  • Rękawice powlekane lateksem OGRIFOX – praktyczne, wytrzymałe i trwałe sprawdzające się zwłaszcza gdy są potrzebne duże ilości, dzięki swojej konkurencyjnej cenie. Tego typu model tej marki to rękawice OX-LATEKS