Czapki letnie

Czapki ochronne letnie – robocze czapki z daszkiem i nie tylko !

W naszym sklepie posiadamy szeroki i starannie wyselekcjonowany asortyment produktów służący do ochrony głowy prze możliwymi zagrożeniami w czasie pracy. W tym dziale sklepu wybiorą Państwo spośród wielu modeli w różnych kolorach i o innych właściwościach letnich czapek do pracy. Przy wyborze należy kierować się specyfiką i wymogami danego miejsca pracy.

Jest 9 produktów.

Pokazano 1-9 z 9 pozycji
Aktywne filtry

Letnie czapki ochronne BHP

Wszystkie produkty tego typu stanowiące Środki Ochrony Indywidualnej zgodnie z przepisami posiadają Deklaracje Zgodności UE. Dokumenty tego typu stanowią potwierdzenie certyfikatów oraz są podstawą dopuszczenia danego produktu do użytku na terenie Uni Europejskiej. Deklaracje te zapewniane są przez producentów letnich czapek ochronnych REIS oraz innych marek. Wybrane modele tego typu produktów mogą spełniać inne normy oraz być zgodne z różnymi kategoriami ŚOI. Szczegółowe informacje na powyższe tematy zawarte są w poszczególnych opisach produktów oraz w załączanych do nich instrukcjach użytkowania.

Hurtownia roboczych czapek z daszkiem – bawełniane czapki z daszkiem i wiele innych !

Nasza oferta pozwala zarówno na detaliczne zakupy indywidualne, jak i na zakupy hurtowe większych ilością konkurencyjnych cenach. Produkty tego typu można tez podzielić pod wieloma względami np. materiał z którego zostały wykonane, konstrukcja, właściwości, zastosowanie. W związku z tym w naszej ofercie posiadamy między innymi:

  • Kapelusze ochronne – wykonywane w stu procentach z bawełny, w różnych kolorach. Wyposażone po bokach w otwory wentylujące zapewniające większy komfort użytkowania. Świetnie sprawdzające się do ochrony przed słońcem w letnie upalne dni.
  • Białe czapki z daszkiem robocze – w ofercie produkty tego typu występują w różnej kolorystyce m.in. : białe, czerwone, czarne,szare, pomarańczowe, zielone, czerwone. Dzięki czemu łatwo je dostosować do wytycznych w różnych miejscach pracy, ale i tez dzięki temu można w bardzo łatwy sposób spersonalizować osoby np. z danej firmy, czy pracujące na danym stanowisku czy przy wybranym zadaniu.
  • Czapka z daszkiem robocza – najpopularniejszy model wśród letnich czapek ochronnych, zapewniający świetna ochronę głowy przed słońcem w upalne letnie dni. W ofercie różne wersje kolorystyczne wykonywane z różnego typu materiałów pozwalające na wybór odpowiedniego modelu dla każdego z klientów.
  • Kaszkiety ochronne – wykonywane z bawełny, dzięki czemu zapewniają wysoki komfort użytkowania. Wyposażone w usztywniany daszek zapewniają bardzo dobrą ochronę przed słońcem.
  • Bandana ochronna na głowę – wykonywana z połączenia bawełny z poliestrem, wiązana dzięki czemu łatwo dopasowuje się do każdej wielkości głowy. Najczęściej znajdująca zastosowanie w branży gastronomiczne.
  • Odblaskowe czapki z daszkiem – modele te wykonywane są z tkanin o właściwościach fluorescencyjnych oraz dodatkowo posiadające elementy odblaskowe spełniające. W ofercie kolory żółty, pomarańczowy i czerwony. Zapewniają świetną ochronę przed słońcem w letnie gorące dni jednocześnie zwiększając widoczność użytkownika. Najczęściej znajdują zastosowanie wśród drogowców.
  • Czapki robocze z siatką – modele czapek ochronnych z daszkiem, wyposażone w siatkę zwiększająca przewiewność, a co za tym idzie komfort użytkowania

Czapki dla budowlańców

Produkty z tego działu sklepu dzięki swoim właściwością znajdują zastosowanie w wielu branżach między innymi: budownictwo, mechanika, transport, służby porządkowe, ogrodnictwo, rolnictwo, magazynowanie, logistyka.