PPO – Polskie buty robocze i ochronne

PPO PP to Polska firma działająca na rynku od ponad sześćdziesięciu pięciu lat. Wieloletnie doświadczenie tej marki  oraz stosowanie innowacji i najnowszych technologi przy jednoczesnym dbaniu o najmniejsze szczegóły w procesie produkcyjnym przekłada się na  doskonałą jakość i trwałość produktów przy jednoczesnym zachowaniu najwyższego komfortu dla użytkowników.

Buty robocze PPO

W ofercie tej marki znajduje się kilka linii modelowych obuwia do pracy. Każde z nich charakteryzuje się innym wyglądem, właściwościami , materiałami z których zostały wykonane czy też przeznaczeniem dla kobiet i mężczyzn. Produkty tej marki to bardzo szeroki i rozbudowany asortyment. W każdej z linii produktowych znajdują się między innymi sandały, półbuty i trzewiki PPO. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo wybrane modele obuwia tej marki. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Jest 26 produktów.

Pokazano 1-26 z 26 pozycji

Polskie buty robocze – Buty Strzelce Opolskie

Obuwie tej marki PPO cenione jest za wytrzymałość oraz jakość wykonania z dbałością o najmniejsze szczegóły. Firma ta jest liderem na ryku butów bezpiecznych i zawodowych. W jej asortymencie znajdują się nowoczesne i zaawansowane technologicznie buty bez podnoska i z podnoskiem do pracy. Wieloletnie doświadczenie i reagowanie na potrzeby klientów przekłada się jakość oraz na wysoki komfort użytkowania. Różnorodne modele pozwalają na wybór obuwia zgodnego z własnymi potrzebami. Aby buty bezpieczne odpowiednio pełniły swoja rolę przy wyborze należy się kierować specyfiką i wymogami danego miejsca pracy. Wszystkie produkty tej marki stanowiące Środki Ochrony Indywidualnej posiadają niezbędne w świetle przepisów i zapewniane przez producenta Deklaracje Zgodności UE. Dokumenty te są poświadczeniem certyfikatów i stanowią podstawę dopuszczenia do użytku na terenie Unii Europejskiej. Wybrane modele mogą spełniać inne normy oraz są zgodne z różnymi kategoriami ŚOI.

Polski producent obuwia roboczego – PPO

Obuwie tej wyróżnia to, że jest ono produkowane w Polsce oraz nie zawiera substancji szkodliwych dla zdrowia. Kupując buty ochronne tego producenta wspierasz Polskę.

BHPTECHNIK.PL – Sklep z butami PPO