Spodnie robocze ogrodniczki

Spodnie ogrodniczki ochronne

W ofercie sklepu znajdą państwo wiele spodni ogrodniczek na szelkach.
Wybór tego typu spodni zapewnia, swobodę ruchów ułatwiającą pracę i dodatkowo daje nam pewność, że nie spadają i nie zsuwają się one w czasie wykonywania różnych czynności zawodowych. W asortymencie posiadamy zarówno wersje zimowe (ocieplane) jak i letnie całoroczne.

Jest 31 produktów.

Pokazano 1-31 z 31 pozycji
Aktywne filtry

Spodnie ogrodniczki do pracy

Każdy wybierając odzież zapewniającą ochronę nóg, oczekuje trwałości i wytrzymałości oraz funkcjonalności. Aby dokonać takiego właśnie wyboru bardzo ważny jest odpowiedni dobór spodni roboczych na szelkach do wykonywanego zawodu. Mocne ogrodniczki do pracy z naszej oferty to przede wszystkim te do których zastosowano tkaniny takie jak CORDURA, STRETCH, CANVAS, SOFTSHELL, OXFORD, RIB-STOP, Poliester 600D, SPANDEX, POLIAMID, ELASTAN zapewniające wytrzymałość, elastyczność, dopasowanie do ciała, odporność na rozdarcia.

Spodnie ogrodniczki z normami BHP

Sklep BHP TECHNIK oferuje produkty ochrony ciała wielu marek między innymi REIS, YES, OGRIFOX, FOR ECO, LEBER&HOLLMAN, URGENT i wiele innych dzięki czemu pozwala to na wybór spodni ogrodniczek różnej jakości w różnych cenach. Każdy z producentów wyżej wymienionych marek odzieży roboczej zapewnia swoim produktom ochronnym deklaracje zgodności. Spodnie ogrodniczki ochronne zależnie od modelu spełniają wybrane normy BHP oraz są zgodne z kategoriami I,II lub III. Dzięki temu znajdą zastosowanie w takich branżach: transport, budownictwo, logistyka, magazynowanie, dekarstwo, blacharstwo, mechanika.

Spodnie ogrodniczki BHP

Każdy szukając produktu dla siebie kieruje się różnymi wytycznymi, wymaganiami które ma on spełniać. Wybierając wśród spodni ogrodniczek sklepu BHP TECHNIK otrzymasz towar zgodny z oczekiwaniami.