JSP – Półmaski, Hełmy, Gogle, przyłbice ochronne.

JSP jest angielską firmą działającą od 1964 roku, która wyspecjalizowała się w wytwarzaniu produktów zabezpieczających człowieka w czasie wykonywanych prac. Posiada ona fabryki na całym świecie, a dzięki długoletniemu doświadczeniu oraz sugerowaniu się badaniami i stosowaniu najnowszych technologii w procesach produkcyjnych, jej produkty zapewniają ochronę na najwyższym poziomie przy jednoczesnym zachowaniu komfortu dla użytkownika. W ofercie tej znajdują się między innymi okulary, maski, przyłbice, hełmy oraz gogle ochronne ale także sprzęt do ochrony przed upadkiem z wysokości. W ofercie naszego sklepu znajdują się wybrane produkty tej marki. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Jest 22 produktów.

Pokazano 1-22 z 22 pozycji

Środki ochrony Indywidualnej JSP

Wszystkie produkty wyżej wymienionej marki stanowiące Środki Ochrony Indywidualnej posiadają niezbędne Deklaracje Zgodności UE. Dokumenty te są poświadczeniem certyfikatów oraz stanowią podstawę dopuszczenia danego produktu do użytku na terenie Unii Europejskiej. Wybrane modele mogą spełniać inne normy oraz mogą być zgodne z różnymi kategoriami ŚOI. Wybierając środki odpowiednie dla sienie należy się kierować specyfiką i wymogami danego miejsca pracy.

Maseczki JSP

W ofercie produktów JSP znajdują się zarówno maski jednokrotnego użytku, jak i to z możliwością wielokrotnego stosowania z wymiennymi filtrami i pochłaniaczami. Każdy rodzaj maski znajduje zastosowanie w innych rodzajach prac. Wśród masek wielokrotnego użytku tego producenta są zarówno półmaski jak i maski całotwarzowe. Jednym z takich produktów tej marki znajdujących się w naszym sklepie jest półmaska FORCE 8. Cechująca się świetnym dopasowaniem do twarzy, lekkością oraz komfortem użytkowania, z możliwością stosowania wymiennych pochłaniaczy i filtrów JSP. Pozwala na możliwość stosowania jej w różnych warunkach, zmieniając tylko rodzaj pochłaniacza, filtra odpowiedniego do danego środowiska pracy. Takie rozwiązanie w maskach wielokrotnego użytku jest ekonomiczne, ponieważ pozwala na zmianę tylko filtrów po ich zużyciu a nie całej maski. Dodatkowo czyniąc półmaskę uniwersalną, ponieważ zmieniając filtry łatwo ją dopasować do różnych zagrożeń.

Hełmy ochronne JSP, Szelki do pracy na wysokości

W ofercie produktowej wyżej wymienionej marki znajdują się równie hełmy ochronne. Są one produkowane w wersjach o różnych konstrukcjach, dzięki czemu chronią przed innymi rodzajami zagrożeń i znajdują zastosowanie w wielu branżach. Dodatkowo występują one w kilku wersjach kolorystycznych. Po za produktami do ochrony głowy wśród produktów tej marki znajdują się również te przeznaczone do ochrony przed upadkiem z wysokości. Wszystkie środków ochrony tej marki znajdują zastosowanie w wielu branżach między innymi: budownictwo, służby porządkowe, magazynowanie, transport, medycyna, logistyka.

BHPTECHNIK.PL – Sklep z produktami JSP.