Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Dostępne kolory

Dostępne kolory

Rozmiar

Rozmiar

Rękawice jednorazowe

Rękawice medyczne – Rękawice jednorazowe

W tym dziale sklepu BHPTECHNIK znajduje się wiele modeli, różnych producentów rękawiczek lateksowych, nitrylowych, winylowych i foliowych. Nasz starannie dobrany asortyment tego typu produktów pozwoli każdemu klientowi na odpowiedni dobór do swoich potrzeb. Przy wyborze należy kierować się specyfiką i wymogami danego miejsca pracy.

Jest 64 produktów.

Pokazano 1-60 z 64 pozycji

Aktywne filtry

BHPTECNIK – Sklep/Hurtownia rękawic jednorazowych nitrylowych – Tanie rękawice jednorazowe

Nasza oferta pozwala zarówno na zakupy detaliczne indywidualne, jak i hurtowe dzięki konkurencyjnym ceną i szybkim realizacją większych zamówień. Szeroką gamę produktów tego działu sklepu można podzielić pod wieloma względami między innymi ze względu na materiał z jakiego zostały wykonane, rozmiar, ilość sztuk w opakowaniu, za stosowanie, kolor, długość czy na stawkę podatku VAT ( np. Rękawice jednorazowe 8% VAT ). W związku z powyższy w ofercie znajdą Państwo między innymi:

  • Rękawiczki nitrylowe ochronne – w większości modeli uniwersalne pasujące na lewą i prawą rękę, wybrane modele dopuszczone do kontaktu z żywnością. Cienkie rękawice nitrylowe dzięki manualności i innym posiadanym właściwością sprawdzą się między innymi w gospodarstwach domowych, salonach tatuażu, w salonach kosmetycznych, w salonach fryzjerskich czy też w lakierniach samochodowych.
  • Rękawiczki lateksowe ochronne – wykonywane z lateksu, produkowane w wielu rozmiarach zależnie od modelu o zastosowaniu medycznym, ale też świetnie sprawdzające się w gospodarstwach domowych podczas wykonywania wielu czynności, stosowane również przemyśle drukarskim, samochodowym. Cechują się one elastycznością i dobrym dopasowanie do dłoni a modele pudrowany rękawiczek lateksowych np. skrobią kukurydzianą pozwalają na łatwiejsze zdejmowanie i wkładanie.
  • Rękawiczki winylowe ochronne – elastyczne oraz odporne na rozciąganie. Są one często wykorzystywane do prac porządkowych czy też w gospodarstwach domowych, rolnictwie. Produkowane w wielu rozmiarach dzięki czemu łatwo je dopasować do dłoni. Uniwersalne tzn. pasują każda pasuję na lewą i prawą rękę.
  • Rękawiczki foliowe – wykonywane z foli HDPE (bardziej wytrzymałe) lub LDPE. Pakowane w torebkę z możliwością wyciągania lub z zawieszką z możliwością zrywania. Zanjdujące zastosowanie między innymi na stacjach benzynowych, w gospodarstwach domowych, w zakładach produkcyjnych.
  • Rękawiczki jednorazowe M, L, XL, XS, S – niezależnie od użytego do wykonania tych produktów materiału występują one w wielu rozmiarach. Pozwala to idealne dopasowanie do dłoni oraz zapewnia manualność w czasie wykonywania prac.
  • Rękawice jednorazowe 100 szt. - produkty te są zazwyczaj pakowane 50, 100 lub 200 szt.

Rękawice nitrylowe dla mechaników

Produkty z tego działu sklepu dzięki swoim właściwością znajdują zastosowanie wielu branżach między innymi medycyna, rolnictwo, prace porządkowe, logistyka, przemysł samochodowy. W ofercie znajdą też Państwo nitrylowe rękawice ochronne dla mechaników samochodowych o większej wytrzymałości.