Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Waga

Waga

  • 0,26kg - 4,4kg

Dostępne kolory

Dostępne kolory

Obuwie gumowe PCV/EVA/NITRYL

Obuwie gumowe do pracy i nie tylko!

W szerokiej i staranie dobranej naszej ofercie znajdują się różne modele butów gumowych, nitrylowych, PCV oraz z innych tworzyw sztucznych zapewniających właściwości wodoszczelne. Dodatkowo w sprzedaży wodery oraz spodniobuty ochronne, świetne zarówno do prac w wodzie, w miejscach wilgotnych jak dla wędkarzy oraz dla służb ratunkowych. Różne wzory, kolory oraz modele o różnych klasach ochrony pozwolą każdemu klientowi na indywidualny dobór odpowiedniego produktu dla siebie. Przy wyborze należy kierować się wymogami i specyfika danego miejsca pracy.

Jest 57 produktów.

Pokazano 1-57 z 57 pozycji

Aktywne filtry

Kalosze ochronne BHP

Wszystkie produkty stanowiące Środki Ochrony Indywidualnej posiadają Deklaracje Zgodności UE. Dokumenty te stanowią podstawę dopuszczenia do użytku na terenie Uni Europejskiej oraz są poświadczeniem certyfikatów. Deklaracje zapewniane są przez producentów kaloszy ochronnych, spodniobutów PROS, REIS, LEMIGO i innych. Wybrane modele mogą spełniać różne normy i być zgodne z inną kategorią ŚOI. Szczegółowe informację na wyżej opisane tematy zawarte są w poszczególnych opisach kaloszy roboczych oraz w załączonych do nich instrukcjach użytkowania.

Lekkie gumowce EVA - ocieplane kalosze robocze

W ofercie naszego sklepu oprócz wyżej wymienionymi butami z tworzywa EVA, lekkiego i o właściwościach cieplnych, dodatkowo też buty robocze wodoodporne z wielu innych materiałów. Dzięki temu gumowce do pracy mogą wiele różnych właściwości oraz spełniać inne kategorie ochronne. W tym dziale sklepu znajdą Państwo między innymi:

  • Kalosze antypoślizgowe – posiadające podeszwy zabezpieczające przed poślizgiem na konkretnych typach powierzchni
  • Buty robocze S4 - posiadające podstawowe cechy czyli wyposażone są między innymi w podnosek wytrzymały na uderzenia z energią 200 J oraz zgniecenia do 15kN (kalosze z podnoskiem) oraz właściwości antyelektrostatyczne absorpują energię w części piętowej, zamknięty obszar pięty .
  • Obuwie S5 - posiadające podstawowe cechy czyli wyposażone są między innymi w podnosek wytrzymały na uderzenia z energią 200 J oraz zgniecenia do 15kN oraz właściwości antyelektrostatyczne absorpują energię w części piętowej, zamknięty obszar pięty oraz urzeźbienie podeszwy i odporność spodu na przebicia .
  • Gumofilce robocze – najpopularniejsze ciepłe gumowe, używane zarówno przez profesjonalistów w czasie pracy jak w użytku codziennym
  • Buty olejoodporne, obuwie kwasoodporne – posiadające odpowiednie właściwości ochronne dzięki użytym materiałom w procesie wytwarzania

Gumowce do pracy

Obuwie w tym dziale sklepu znajdzie zastosowanie w wielu branżach: budownictwo, ochrona, służby porządkowe. rolnictwo, transport, magazynowanie i wielu innych. Krótkie i długie kalosze do pracy znajdą również zastosowanie w użytku codziennym.


BHPTECHNIK.PL – Sklep z gumowcami roboczymi.