Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Rozmiar

Rozmiar

Ubrania robocze (komplety) letnie

KOMPLETY LETNICH UBRAŃ ROBOCZYCH – ZESTAW UBRAŃ OCHRONNYCH LETNICH

Nasz sklep BHP TECHNIK oferuje między innymi ubrania robocze letnie, a dokładniej komplety letnich ubrań roboczych ochronnych dla pracowników. W zależności od warunków i środowiska pracy tzw. komplety letnich ubrań ;mogą mieć zastosowanie całoroczne. Najlepszym rozwiązanie wśród produktów z tej kategorii, są komplety bawełniane – jeśli umożliwia to środowisko pracy. Zastosowana bawełna jest przewiewna. Taki zestaw ubrań roboczych zapewnia komfort podczas wykonywanych obowiązków.

Jest 6 produktów.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Aktywne filtry

ZESTAW UBRAŃ OCHRONNYCH LETNICH ZNANYCH PRODUCENTÓW

Zestaw ubrań ochronnych letnich w naszym sklepie jest zgodny z kategoriami I, II I III Środków Ochronny Indywidualnej. Ale z czego właściwie składa się komplet ubrań roboczych na lato? To spodnie + bluza ochronna wielu renomowanych marek, w tym np. firm REIS, YES, URGENT i LEBER HOLLMAN. Ubrania robocze letnie wykonane zostały z różnych materiałów (np. POLIESTER, BAWEŁNA, OXFORD, CANVAS, RIP-STOP i inne). Letnie zestawy ubrań dostępne są w kilku wersjach kolorystycznych.

LETNIE UBRANIA DLA PRACOWNIKÓW – W JAKICH BRANŻACH?

Komplet ubrań roboczych letnich to odzież robocza, która wyróżnia się wytrzymałością, elastycznością, odpornością na zabrudzenia i przetarcia. W naszej ofercie znajdują się też produkty z wyrobów włókienniczych z certyfikatem OEKO-TEX. Komplet ubrań roboczych sprawdzi się m.in. w środowisku pracy stolarzy, murarzy, budowlańców, konstruktorów, mechaników, monterów, magazynierów, kierowców, operatorów maszyn budowlanych, dekarzy, konstruktorów, praktykantów, ślusarzy, diagnostów, serwisantów, pracowników służb porządkowych, ogrodników i rolników. Wszystkie ubrania robocze letnie dostępne są w atrakcyjnych cenach.

Polecamy też kategorię: ubrania robocze odblaskowe