Czyściwo przemysłowe, materiałów

Czyściwa – Przemysłowe czyściwa papierowe i materiałowe

Szeroki i starannie dobrany asortyment naszego sklepu zawiera wiele produktów niezbędnych dla firm, ale i też w użytku codziennym. W tym dziale naszego sklepu internetowego znajdą Państwo wiele czyściw zarówno papierowych, celulozowych oraz tkaninowych. Są to modele wielu producentów posiadające różne właściwości oraz znajdujące inne zastosowania. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Jest 11 produktów.

Pokazano 1-11 z 11 pozycji
Aktywne filtry

Materiałowe czyściwa – „Szmaty cięte”

Wśród czyściw sprzedawanych przez naszą firmę posiadamy również te wykonywane z tkanin, pakowane w 10 kilogramowe opakowania w kształcie kostki co ułatwia transport i przechowywanie. Oferujemy ich kilka rodzajów różnych pod względem rodzaju zawieranego rodzaju materiału. Są to między innymi czyściwa frote, bawełniane oraz poliestrowe. Każde z nich to pocięte kawałki danej tkaniny, pozbawiane również metalowych i twardych elementów takich jak np. guziki, suwaki. Znajdują one zastosowanie w: warsztatach samochodowych, lakierniach, drukarniach, zakładach produkcyjnych, w firmach sprzątających.

Czyściwa przemysłowe

Sprzedawany przez nas asortyment tego typu produktów ma zazwyczaj zastosowanie przemysłowe, jednak często tez znajduje zastosowanie w codziennym użytku. Są to produktu różne pod względem wielkości, materiału z którego zostały wytworzone, przeznaczenia, właściwości. Produkowane przez wiele marek między innymi LAMIX, REIS, MERIDA.

BHPTECHNIK.PL – Sklep/Hurtownia czyściwa