Komplety bielizny termoaktywnej

Bielizna termoaktywna komplet

Ten dział naszego sklepu to starannie dobrany asortyment, zestawów bielizny o właściwościach termo, jak i standardowych cieplnych. Odzież tego typu świetnie sprawdzi się zarówno w czasie pracy czy też w użytku codziennym oraz w czasie aktywności sportowej. Zestaw odzieży termoaktywnej, wraz z skarpetami oraz czapką lub kominiarką o tych samych właściwościach zapewnią pełną ochronę przed wychłodzeniem.

Jest 6 produktów.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Aktywne filtry


Komplet bielizny termoaktywnej - koszulka i spodnie termoaktywne

Odzież tego typu idealnie uzupełni ubiór roboczy w czasie chłodnych jesiennych lub wiosennych dni oraz w trakcie ujemnych temperatur zimą. Jednocześnie właściwości wybranych modeli dzięki dopasowaniu do ciała, elastyczności, lekkości, oddychalności sprawią, że praca będzie komfortowa a nasze ruchy nieskrępowane. Stosując bieliznę na mróz komplet zwiększamy ochronę przed wychłodzeniem ciała, które jest tak bardzo negatywne w skutkach dla zdrowia.

Bielizna termoaktywna sklep z wieloma modelami

Nasza oferta z odzieżą tego typu to wiele różnych produktów, pozwalających na wybór odpowienim dla każdego. Są to zarówno wersje standardowe tańsze, jak i te o dużo lepszych parametrach wyższej klasy. Modele różnych producentów pozwalają też na zakup w konkurencyjnych cenach.

Odzież marek REIS, BRUBECK sklep BHP TECHNIK – sprawdź ofertę.