Czepki ochronne

Czepki ochronne

W naszym sklepie znajdą Państwo bardzo szeroki i starannie dobrany asortyment wielu różnych produktów służących do ochronny głowy w czasie wykonywanych prac. W tym dziale naszego sklepu posiadamy w sprzedaży czepki jednorazowe, zabezpieczające przed przedostaniem się włosów na zewnątrz czepka znajdujących zastosowanie wśród pracowników produkcji lub wśród osób wizytujących różnego typu obiekty produkcyjne, przemysłowe czy też medyczne.

Jest 7 produktów.

Pokazano 1-7 z 7 pozycji

Aktywne filtry

Jednorazowe czepki białe

Produkty tego typu poza najpopularniejszym kolorem białym występują też w innych kolorach np. zielony, niebieski, czerwony co pozwala między innymi na rozróżnienie pracowników różnych działów lub pracowników od osób wizytujących dany zakład pracy. Wybrane modele wykonywane są też z innego typu materiałów, w naszym asortymencie:

  • Czepki polipropylenowe – wykonywane w 100 procentach z polipropylenu, dobrze trzymające się na głowie, zabezpieczające włosy przed wydostaniem się na zewnątrz czepka, przepuszczające powietrze dzięki czemu skóra głowy oddycha
  • Czepki foliowe – wytwarzane z polietylenu, dzięki gumce świetnie trzymające się na głowie, zabezpieczające przed wydostaniem się włosów na zewnątrz czepka.