Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

Czepki ochronne

Czepki ochronne

W naszym sklepie znajdą Państwo bardzo szeroki i starannie dobrany asortyment wielu różnych produktów służących do ochronny głowy w czasie wykonywanych prac. W tym dziale naszego sklepu posiadamy w sprzedaży czepki jednorazowe, zabezpieczające przed przedostaniem się włosów na zewnątrz czepka znajdujących zastosowanie wśród pracowników produkcji lub wśród osób wizytujących różnego typu obiekty produkcyjne, przemysłowe czy też medyczne.

Jest 13 produktów.

Pokazano 1-13 z 13 pozycji
Aktywne filtry

Jednorazowe czepki białe

Produkty tego typu poza najpopularniejszym kolorem białym występują też w innych kolorach np. zielony, niebieski, czerwony co pozwala między innymi na rozróżnienie pracowników różnych działów lub pracowników od osób wizytujących dany zakład pracy. Wybrane modele wykonywane są też z innego typu materiałów, w naszym asortymencie:

  • Czepki polipropylenowe – wykonywane w 100 procentach z polipropylenu, dobrze trzymające się na głowie, zabezpieczające włosy przed wydostaniem się na zewnątrz czepka, przepuszczające powietrze dzięki czemu skóra głowy oddycha
  • Czepki foliowe – wytwarzane z polietylenu, dzięki gumce świetnie trzymające się na głowie, zabezpieczające przed wydostaniem się włosów na zewnątrz czepka.