GVS – Maski, Półmaski, Filtry, Pochłaniacze

Firma GVS jest włoską marką która powstała 1979 roku, zaczynając na samym początku od produkcji filtrów mających zastosowanie w branży medycznej. Jednak w trakcie wielolotniego rozwoju zaczęła produkować też między innymi urządzenia medyczne, filtry mające zastosowanie w wielu branżach oraz środki ochronny indywidualnej. Przez cały czas marka ta przywiązuje dużą wagę do badań, rozwoju i innowacji swoich produktów i procesów ich wytwarzania. Dzięki temu oraz innym działaniom firmy udało jej się przez lata działalności dokonać rozwoju na światowe rynki. Obecnie firma ma biura i fabryki na całym świecie. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo wybrane produkty tej marki, a są dokładnie środki ochrony dróg oddechowych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Jest 8 produktów.

Pokazano 1-8 z 8 pozycji

Maska całotwarzowa

Mimo że wśród produktów tej marki służących do ochrony dróg oddechowych w czasie pracy w niekorzystnych warunkach nie masek całotwarzowych. To w sprzedaży posiadamy model Elipse Integra P3 SPR407, który jest zestawem składającym się z gogli, półmaski wykonanej z TPE oraz filtrów P3 (wymiennych). Komplet ten spełnia wymagania norm EN170, EN173, EN166 oraz spełnia również wymogi testu pyłem dolomitowym. W ofercie też inne maski tej marki, a szczegółowe informacje na ich temat znajdą Państwo w poszczególnych opisach produktów.

Filtry GVS, Pochłaniaczy GVS

W ofercie naszego sklepu znajdują się również filtry i pochłaniacze wymienne do masek wielokrotnego użytku marki GVS. Produkty te te dedykowane są do konkretnych modeli masek, a informacje o dopasowaniu zawarte są w ich opisach co pozwoli na łatwe dopasowanie i zakup. Są to modle o różnych klasach i właściwościach co pozwoli na dopasowanie zgodne z własnym zapotrzebowaniem. Przy wyborze należy kierować się specyfiką i wymogami danego miejsca pracy.

BHPTECHNIK.PL – Sklep z maskami wielokrotnego użytku GVS.