Ochrona kolan

Ochrona kolan – Nakolanniki ochronne

W tym dziale sklepu znajdą Państwo wiele modeli produktów pozwalających zabezpieczyć kolana przed obtarciami, stłuczeniami, odgnieceniami. W starannie dobranym asortymencie posiadamy modele o różnych konstrukcjach i wykonane z różnych materiałów. Dzięki temu osoby często pracujące „klęcząc” , mogą wybrać odpowiedni produkt zapewniający im ochronę i komfort. Kupując tego typu produkty należy kierować się specyfiką i wymogami w danym miejscu pracy.

Jest 8 produktów.

Pokazano 1-8 z 8 pozycji
Aktywne filtry


Ochraniacze kolan BHP

Wszystkie produkty stanowiące Środki Ochrony Indywidualnej posiadają Deklaracje Zgodności UE. Dokumenty te są poświadczeniem certyfikatów oraz stanowią podstawę dopuszczenia do użytku na terenie Uni Europejskiej. Dokumenty te są zapewniane przez producentów ochronnych nakładek kolan. Mogą one być zgodne z innymi kategoriami ŚOI oraz spełniać wymagania różnych norm np. normę 14404. Szczegółowe informację na ten temat znajdują się w poszczególnych opisach produktów oraz w załączonych do nich instrukcjach użytkowania.

Sklep z profesjonalnymi nakolannikami do pracy

Nasz starannie dobrany asortymenty zawiera wiele modeli roboczych ochraniaczy kolan , różniących się materiałami z których zostały wykonane oraz innych pod względem budowy. W związku z tym każdy z produktów tego typu ma inne właściwości użytkowe. W ofercie między innymi:

  • Nakolanniki żelowe – posiadające osłonę z tworzywa sztucznego wypełnianą żelem, mocowane do nóg za pomocą pasków na rzepy, zapewniają ochronę kolan przed obiciem i stłuczeniem oraz ograniczają przecieranie się spodni.
  • Nakolanniki z tworzywa EVA – dzięki użytemu materiałowi bardzo lekkie, ochronią przed zabrudzeniami zapewnią komfort podczas sporadycznego klękania.
  • Wkładki nakolannikowe w spodnie – lekkie pozwalające na dopasowanie do spodni z kieszeniami na nie przystosowane. Dzięki temu przy sporadycznym klękaniu w czasie pracy świetnie ochronią kolana przed stłuczeniem, otarciem.

Nakolanniki brukarskie

Ochraniacze kolan z naszej oferty sprawdzą się wielu branżach między innymi: brukarstwo, glazurnictwo, rolnictwo, budownictwo, magazynowanie, służby porządkowe, ogrodnictwo oraz w innych zwłaszcza jeśli w czasie pracy często się klęka.