Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Waga

Waga

  • 0,04kg - 0,775kg

Dostępne kolory

Dostępne kolory

Nakolanniki robocze, ochronne, BHP

OCHRONA KOLAN – NAKOLANNIKI OCHRONNE

W tym dziale sklepu znajdą Państwo wiele modeli produktów pozwalających zabezpieczyć kolana przed obtarciami, stłuczeniami, odgnieceniami. To tak zwane nakolanniki robocze i ochraniacze kolan. Dostarczamy modele o różnych konstrukcjach, wykonane z różnych materiałów. Dzięki temu osoby często pracujące „klęcząc”, mogą wybrać odpowiedni produkt zapewniający im ochronę i komfort. Kupując tego typu produkty, należy kierować się specyfiką i wymogami w danym miejscu pracy.

Jest 10 produktów.

Pokazano 1-10 z 10 pozycji

Aktywne filtry

OCHRANIACZE KOLAN BHP

Nakolanniki robocze, podobnie jak inne artykuły BHP, stanowią Środki Ochrony Indywidualnej i posiadają Deklaracje Zgodności UE. Dokumenty te są poświadczeniem certyfikatów oraz stanowią podstawę dopuszczenia do użytku na terenie Uni Europejskiej. Ochraniacze kolan mogą być zgodne także z innymi kategoriami ŚOI oraz spełniać wymagania różnych norm np. normę 14404. Szczegółowe informacje na ten temat znajdują się w opisach produktów oraz w załączonych do nich instrukcjach użytkowania.

SKLEP Z PROFESJONALNYMI NAKOLANNIKAMI DO PRACY

Nasz starannie dobrany asortyment zawiera wiele modeli roboczych ochraniaczy kolan, różniących się materiałami, z których zostały wykonane. W związku z tym każdy z produktów tego typu ma inne właściwości użytkowe. W ofercie proponujemy między innymi:

  • Nakolanniki żelowe – posiadające osłonę z tworzywa sztucznego wypełnianą żelem i mocowane do nóg za pomocą pasków na rzepy. Nakolanniki robocze żelowe zapewniają ochronę kolan przed obiciem i stłuczeniem oraz ograniczają przecieranie się spodni.
  • Nakolanniki z tworzywa EVA – dzięki użytemu materiałowi bardzo lekkie, ochronią przed zabrudzeniami i zapewnią komfort podczas sporadycznego klękania.
  • Wkładki nakolannikowe w spodnie – lekkie, pozwalające na dopasowanie do spodni roboczych. To nakolanniki z kieszeniami. Dzięki temu przy sporadycznym klękaniu w czasie pracy nakolanniki świetnie ochronią kolana przed stłuczeniem, otarciem.

NAKOLANNIKI BRUKARSKIE

Nakolanniki robocze i ogólnie ochrona na kolana z naszej oferty sprawdzi się wielu branżach między innymi, takich jak: brukarstwo, glazurnictwo, rolnictwo, budownictwo, magazynowanie, służby porządkowe i ogrodnictwo. Jeśli więc chcesz kupić wysokiej jakości nakolanniki brukarskie skórzane (lub inne) w optymalnej cenie, zachęcamy do składania zamówień. Wśród rekomendowanych producentów znajdują się między innymi firmy, takie jak: Reis oraz Leber and Hollman.

Sprawdź też ochraniacze na buty, buty robocze i inne akcesoria obuwnicze, które oferuje nasz sklep BHP.