Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Dostępne kolory

Dostępne kolory

Rozmiar

Rozmiar

Kaski robocze budowlane i ochronne

OCHRONA GŁOWY – HEŁMY ROBOCZE I NIE TYLKO!

Chcą Państwo zapewnić maksymalne bezpieczeństwo sobie lub swoim pracownikom podczas pracy? Nasz sklep BHP to odpowiednie miejsce! Na tej stronie umieściliśmy kaski robocze, hełmy ochronne i akcesoria związane z szeroką kategorią środki ochrony głowy. W asortymencie naszego sklepu znajduje się wiele różnych produktów służących do zabezpieczenia wybranych części ciała przed zagrożeniami występującymi w czasie wykonywanych prac. Posiadamy kaski, czapki i kominiarki różne zarówno pod względem koloru, jak i właściwości ochronnych czy też konstrukcji. Przy wyborze modelu odpowiedniego dla siebie należy kierować się specyfiką i wymogami danego miejsca pracy.

Jest 197 produktów.

Pokazano 1-60 z 197 pozycji

Aktywne filtry

OCHRONNE CZAPKI BHP I INNE ŚRODKI OCHRONY GŁOWY – Z CERTYFIKATEM

Wszystkie dostępne kaski robocze i pozostałe produkty stanowią Środki Ochrony Indywidualnej i zgodnie z przepisami posiadają Deklaracje Zgodności UE. Dokumenty są poświadczeniem posiadanych certyfikatów i stanowią podstawę dopuszczenia do użytku danego produktu na terenie Uni Europejskiej. Deklaracje te zapewniane są przez producentów dostarczających czapki, hełmy, kaski robocze. Są to m.in. firmy JSP, 3M, REIS i MSA.

HEŁMY BUDOWLANE, LEKKIE HEŁMY MAGAZYNOWE

Środki ochrony głowy dzięki swoim właściwościom znajdują zastosowanie wielu branżach. Nasze kaski robocze (kaski budowlane) przydadzą się pracownikom branż takich jak np. magazynowanie, transport, logistyka, produkcja, budownictwo, prace wysokościowe. W ofercie są również modele o właściwościach skierowanych do przedstawicieli konkretnych zawodów – np. hełmy ochronne dla elektryków. Produkty tego typu występują w wielu kolorach.

HURTOWNIA HEŁMÓW ROBOCZYCH – TANIE HEŁMY OCHRONNE !

Umożliwiamy zarówno zakupy detaliczne, jak i hurtowe. Nasze hełmy i kaski ochronne oraz wszystkie inne środki ochrony głowy mają konkurencyjne ceny. Proponujemy również czepki ochronne jednorazowe (często stosowane na liniach produkcyjnych wyrobów spożywczych) i czapki ochronne. Polecamy także kominiarki robocze świetnie sprawdzające się w czasie pracy w zimowych warunkach. Ochrona głowy zgodnie z BHP to podstawa bezpiecznej i komfortowej pracy. Rekomendujemy kaski robocze i inne artykuły producentów, takich jak np. 3M, Brubeck, Leber and Holmann, Reis, MSA, Uvex i JSP.