Hełm,Kask

Ochrona głowy – Hełmy robocze i nie tylko!

W asortymencie naszego sklepu znajduje się wiele różnych produktów służących do zabezpieczenia wybranych części ciała przed zagrożeniami występującymi w czasie wykonywanych prac. W tym dziale sklepu posiadamy wiele modeli czapek, kominiarek, kasków i hełmów roboczych, różnych zarówno pod względem koloru, właściwości ochronnych czy też konstrukcji i przeznaczenia. Przy wyborze modelu odpowiedniego dla siebie należy kierować się specyfiką i wymogami danego miejsca pracy.

Jest 253 produktów.

Pokazano 1-60 z 253 pozycji
Aktywne filtry

Ochronne czapki BHP

Wszystkie produkty stanowiące Środki Ochrony Indywidualnej zgodnie z przepisami posiadają Deklaracje Zgodności UE. Dokumenty są poświadczeniem posiadanych certyfikatów i stanowią podstawę dopuszczenia do użytku danego produktu na terenie Uni Europejskiej. Deklaracje te zapewniane są przez producentów czapek, hełmów, kasków JSP, 3M, REIS, MSA i innych.

Hełmy budowlane, Lekkie hełmy magazynowe

Produkty z tego działu sklepu dzięki swoim właściwością znajdują zastosowanie wielu branżach między innymi magazynowanie, transport, logistyka, produkcja, budownictwo, prace wysokościowe. W ofercie również modele o właściwościach skierowanych dla wyłącznie konkretnych zawodów jak np. hełmy dla elektryków. Produkty tego typu występują w wielu kolorach.

Hurtownia hełmów roboczych – Tanie hełmy ochronne !

Oferta naszego sklepu pozwala zarówno za pojedyncze zakupy detaliczne jak i na kupowanie większych ilości w konkurencyjnych cenach. W tym dziale sklepu po za czepkami, hełmami czy kaskami znajdą Państwo też wiele rodzajów czepków jednorazowych, często stosowanych na liniach produkcyjnych wyrobów spożywczych, czy też kominiarki robocze świetnie sprawdzające się w czasie prac w zimowych warunkach.