Filtruj według

Rozmiar

Rozmiar

Ubrania robocze (komplety) zimowe

UBRANIA OCHRONNE OCIEPLANE KOMPLETY – ZESTAW ODZIEŻY OCHRONNEJ

Jako sklep BHP oferujemy ubrania robocze zimowe w zestawie. Każdy komplet ubrań ochronnych zimowych często sprawdza się jako odzież robocza do pracy w chłodniach i mroźni. W skład kompletów ochronnych zimowych wchodzą ocieplana kurtka i spodnie ocieplane w pas lub spodnie ocieplane ogrodniczki na szelkach i kurtka ocieplana. Takie komplety ubrań roboczych na zimę występują w różnych kolorach.

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji
Aktywne filtry

KOMPLET UBRAŃ OCHRONNYCH ZIMOWYCH

Ubrania robocze zimowe są zgodne z kategoriami I, II i III Środków Ochronny Indywidualnej. Oferujemy ciuchy robocze zimowe wielu marek. Wśród nich są między innymi firmy: REIS, YES, URGENT i LEBER&HOLLMAN. Warto też zwrócić uwagę na to, że odzież BHP zimowa wykonywana jest z wielu rodzajów tkanin (m.in. POLIESTER, BAWEŁNA, OXFORD, CANVAS, RIP-STOP i inne). Wykazuje dużą odporność na zabrudzenia i przetarcia, jest wytrzymała i elastyczna. Ponadto zimowe ubrania robocze dostępne są w konkurencyjnej cenie. Zapewniamy szybką wysyłkę zamówienia.

ZASTOSOWANIE ODZIEŻY ZIMOWEJ ROBOCZEJ

Odzież ochronna zimowa przyda się w czasie panowania ujemnych temperatur wśród pracowników z grupy: stolarze, murarze, budowlańcy, konstruktorzy, mechanicy, monterzy, magazynierzy, kierowcy, operatorzy maszyn, dekarze, serwisanci, ogrodnicy, rolnicy i pracownicy służb porządkowych. Zestaw ubrań roboczych na zimę to też obowiązkowy komplet dla pracowników chłodni i mroźni.

Ubrania robocze zimowe to część szerokiej oferty odzieży BHP. Zachęcamy też do zapoznania się z produktami w kategorii ubrania robocze odblaskowe. W sklepie mamy też akcesoria, w tym np. maski przeciwpyłowe.