Półbuty robocze

Półbuty robocze - Półbuty ochronne

Ochrona stóp podczas przemieszczania się w miejscu pracy jest bardzo ważna. W naszym starannie dobranym asortymencie posiadamy wiele modeli produktów zwiększających niebezpieczeństwo naszych nóg. W tym dziale sklepu kupią Państwo buty robocze o różnych konstrukcjach oraz w różnych wzorach i kolorach, spełniające inne klasy bezpieczeństwa. Szeroki asortyment pozwoli każdemu klientowi wybrać idealny model dla siebie. Wybierając obuwie ochronne należy kierować się specyfiką i wymogami danego miejsca pracy.

Jest 125 produktów.

Pokazano 1-60 z 125 pozycji
Aktywne filtry

Półbuty ochronne BHP

Produkty stanowiące Środki Ochrony Indywidualnej posiadają Deklaracje Zgodności UE. Dokumenty te są poświadczeniem certyfikatów i stanowią podstawę dopuszczenia do użytku na terenie Uni Europejskiej. Deklaracje wystawiane są przez producentów półbutów roboczych REIS, OGRIFOX, DRAGON, YES i innych. Wybrane modele tego typu obuwia mogą spełniać inne normy i być zgodne z kategoriami I, II lub ŚOI. Szczegółowe informacje na ten temat znajdują się w opisach konkretnych produktów oraz w załączonych do nich instrukcjach użytkowania.

Półbuty bezpieczne z podnoskiem, Półbuty robocze bez podnoska

Ze względu na wymagania określone w normach obuwie do pracy może być podzielone na trzy klasy : bezpieczne, ochronne, zawodowe. Tak jak i wszystkie modele obuwia tak i te do kostki mają różne klasy ochronny, bezpieczeństwa. W ofercie naszego sklepu znajdują się między innymi:

  • Półbuty S1 - posiadają podstawowe cechy czyli wyposażone są między innymi w podnosek wytrzymały na uderzenia z energią 200 J oraz zgniecenia do 15kN oraz właściwości antyelektrostatyczne, zamknięty obszar pięty, podeszwę odporną na olej napędowy. Absorpcja energii w części piętowej.
  • Półbuty S3 - posiadają podstawowe cechy czyli wyposażone są między innymi w podnosek wytrzymały na uderzenia z energią 200 J oraz zgniecenia do 15kN oraz właściwości antyelektrostatyczne, zamknięty obszar pięty, podeszwę odporną na olej napędowy. Absorpcja energii w części piętowej oraz odporność spodu na przebicie i urzeźbienie podeszwy.
  • Półbuty zawodowe OB posiadające podstawowe cechy

Buty magazynowe

W tym dziale sklepu BHPTECHNIK znajdują się półbuty bezpieczne o różnych właściwościach dzięki czemu znajdą zastosowanie w wielu branżach między innymi: budownictwo, ochrona, służby porządkowe, magazynowanie, logistyka, transport.

Sportowe buty robocze

W tej kategorii naszego sklepu posiadamy wiele różnych modeli obuwia do kostki ochronnych.

Wykonywane są one z różnego rodzaju materiałów oraz o różnej konstrukcji. W ofercie między innymi buty robocze z siatki poliuretanowej przewiewne o sportowym wyglądzie, lekkie półbuty robocze ze skóry.

BHPTECHNIK.PL – Sklep z półbutami roboczymi.