Półbuty robocze, ochronne męskie i damskie

PÓŁBUTY ROBOCZE – PÓŁBUTY OCHRONNE

Ochrona stóp podczas przemieszczania się w miejscu pracy jest bardzo ważna. To właśnie z myślą o tym powstały półbuty robocze ochronne – letnie i zimowe, damskie i męskie (półbuty robocze S3 i S1). W naszym starannie dobranym asortymencie posiadamy wiele modeli produktów zwiększających bezpieczeństwo nóg podczas pracy. W tym dziale sklepu kupią Państwo buty robocze z podnoskiem i bez podnoska, o różnych konstrukcjach oraz w różnych wzorach i kolorach. Wśród rekomendowanych producentów znajdują się między innymi: Równość, DELTAPLUS, YRGENT, Puma, Reis. Dostępne półbuty ochronne spełniają wszystkie standardy klasowe. Wybierając obuwie ochronne, należy kierować się specyfiką i wymogami danego miejsca pracy.

Jest 173 produktów.

Pokazano 1-60 z 173 pozycji

Aktywne filtry

PÓŁBUTY OCHRONNE BHP Z CERTYFIKATAMI

Produkty stanowiące Środki Ochrony Indywidualnej posiadają Deklaracje Zgodności UE. Dokumenty te są poświadczeniem certyfikatów i stanowią podstawę dopuszczenia do użytku na terenie Uni Europejskiej. Deklaracje wystawiane są przez producentów półbutów roboczych REIS, OGRIFOX, DRAGON, YES i innych. Wybrane półbuty BHP mogą spełniać też inne normy i być zgodne z kategoriami I, II lub ŚOI. Szczegółowe informacje na ten temat znajdują się w opisach konkretnych produktów oraz w załączonych do nich instrukcjach użytkowania.

PÓŁBUTY BEZPIECZNE Z PODNOSKIEM, PÓŁBUTY ROBOCZE BEZ PODNOSKA

Ze względu na wymagania określone w normach obuwie do pracy może być podzielone na trzy klasy: obuwie robocze bezpieczne, ochronne i zawodowe. Tak jak i wszystkie modele obuwia tak i te do kostki mają różne klasy ochrony oraz bezpieczeństwa. W ofercie naszego sklepu znajdują się między innymi:

  • Półbuty robocze S1 - posiadają podstawowe cechy, czyli wyposażone są między innymi w podnosek wytrzymały na uderzenia z energią 200 J oraz zgniecenia do 15kN. Tego typu półbuty ochronne mają właściwości antyelektrostatyczne, zamknięty obszar pięty, podeszwę odporną na olej napędowy. Absorpcja energii w części piętowej.
  • Półbuty robocze S3 - posiadają podstawowe cechy, czyli wyposażone są między innymi w podnosek wytrzymały na uderzenia z energią 200 J oraz zgniecenia do 15kN. Mają również właściwości antyelektrostatyczne, zamknięty obszar pięty, podeszwę odporną na olej napędowy. Absorpcja energii w części piętowej oraz odporność spodu na przebicie i urzeźbienie podeszwy.
  • Półbuty zawodowe OB posiadające podstawowe cechy obuwia BHP.

BUTY MAGAZYNOWE DLA PRACOWNIKÓW WIELU BRANŻ

Nasz sklep BHP oferuje w tej kategorii półbuty bezpieczne o różnych właściwościach, dzięki czemu znajdą zastosowanie w wielu branżach. Wykorzystasz nasze półbuty ochronne między innymi w tych dziedzinach: budownictwo, ochrona, służby porządkowe, magazynowanie, logistyka, transport.

SPORTOWE BUTY ROBOCZE

W tej kategorii naszego sklepu posiadamy wiele różnych modeli obuwia do kostki ochronnych.

Wykonywane są one z wielu materiałów oraz o różnej konstrukcji. Polecamy między innymi buty robocze z siatki poliuretanowej przewiewne o sportowym wyglądzie, lekkie buty robocze z podnoskiem oraz półbuty męskie robocze ze skóry.

Sprawdź też inne buty robocze, np. sandały robocze i trzewiki robocze. Dostarczamy również artykuły BHP.

BHPTECHNIK.PL – ZAUFANY SKLEP Z PÓŁBUTAMI ROBOCZYMI