DRWAL – Odzież ochronna dla pilarza.

Jedną z wielu firm których produkty znajdują się w naszej ofercie jest  jest Przedsiębiorstwo Odzieżowe DRWAL. Jest to polska firma produkująca między innymi umundurowania codzienne, wyjściowe i terenowe dla leśników zgodnie z wzorami oraz odzież ochroną dla osób pracujących w lesie i nie tylko. W ofercie naszego sklepu posiadamy w sprzedaży właśnie odzież ochronną tej marki i są to ubrania ochronne dla operatorów przenośnych pilarek łańcuchowych, dla pilarza. Posiadają one znak CE potwierdzający zgodność z normami europejskimi. Są one świetnym rozwiązaniem i zabezpieczeniem dla pilarzy pracujących w lesie, ale i też znajdują zastosowanie w ogrodnictwie, pracach porządkowych, czy w służbach ratunkowych a dokładniej w straży pożarnej.

Odzież ochronna dla pilarza DRWAL

Oferta naszego sklepu składająca się  z wile rodzajów i modeli ubrań zapewniających ochronę ciała przed różnego rodzaju zagrożeniami stosowana różnych zawodach, zawiera też kilka modeli tych stanowiących zabezpieczenie dla pilarzy wyżej wymienionej marki. Odzież ta posiada certyfikat WE będący potwierdzeniem spełniania zasadniczych wymagań bezpieczeństwa i ochrony zdrowia zawartych w Derektywie 89.686/EWG. Szczegółowe informacje na ten temat znajdują się zarówno w poszczególnych opisach produktów jak i w instrukcjach użytkowania dołączanych do nich. Oferta tych ubrań w naszym sklepie pozwala zarówno na zakup całych kompletów jak i poszczególnych wybranych elementów osobno. Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Spodnie dla pilarza

W asortymencie naszego sklepu znajda Państwo  między innymi spodnie przeznaczone ochrony operatorów pilarek łańcuchowych  przenośnych w trakcie prac. Produkowanych przez firmę DRWAL. Spełniają one wymagania norm EN13688 oraz EN381-5. Wykonywane są z tkaniny „NEVADA” oraz z ośmiu warstw dzianiny przeciwprzecięciowej AVERTIC nr 041 DURA+, z podszewka ARO. Produkowane są one w rozmiarach oraz wyposażone są w regulowane szelki co pozwala na jak najlepsze dopasowanie do użytkownika.  Dodatkowo posiadają kilka kieszenie co zwiększa ich funkcjonalność. Oprócz tego posiadają otwory wentylacyjne w tylnej części uda zapinane na suwaki zwiększające komfort użytkownika. Stanowią one  zabezpieczenie dla nóg przed okaleczeniem piła łańcuchową z prędkością łańcucha 24 m/s. Szczegółowe informacje na temat tego produktu zawarte są również w jego opisie na naszej stronie.

Nogawki dla pilarza DRWAL

W ofercie naszego sklepu znajdują się również nogawice dla operatorów przenośnych pilarek łańcuchowych. Wykonywane są one z tych samych tkanin co spodnie oraz spełniają wymagania norm EN13688 oraz EN381-5. Wyposażone są one w regulowany pasek w talii i zamki błyskawiczne na łydkach oraz produkowane są w rozmiarach co pozwala na lepsze dopasowanie i szybkie zakładania. Stosowane są one przez operatorów pilarek w wielu branżach między innymi leśnictwo, ogrodnictwo jako zabezpieczenie ich nóg przed okaleczeniem piłą łańcuchową o prędkości łańcucha 24 m/s. W naszej ofercie poza samymi nogawicami i spodniami znajduję się również kompletny ubiór czyli bluza i spodnie.

BHPTECHNIK.PL -  Ubrania dla pilarza marki DRWAL – Poznaj nasza ofertę.