Honeywell – Nauszniki, maski, okulary ochronne, zatyczki do uszu.

Honeywell to międzynarodowy koncern przemysłowy wielobranżowy, który swoją działalność rozpoczął w Sanach Zjednoczonych w 1906 roku. Marka ta działa w wielu gałęziach rynku od lat opracowując i wprowadzając innowacje. Produkty z logo tej firmy można spotkać w wielu branżach  między innymi elektronika, automatyka przemysłowa, automatyka domowa, lotnictwo, bhp. W ofercie naszego sklepu znajdują się wybrane produkty  tej marki. Są to Honeywell Środki Ochronny Indywidualne. Zgodnie z przepisami posiadają one Deklaracje Zgodności UE stanowiące poświadczenie certyfikatów i będące podstawą dopuszczenia do użytku danego modelu na terenie Unii Europejskiej. Informacje na ten temat zawarte są w szczegółowych opisach produktów. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Jest 94 produktów.

Pokazano 1-60 z 94 pozycji

Nauszniki Honeywell

W ofercie naszego sklepu znajdują się wybrane produkty służące do ochrony ciała tej marki. Jest to między innymi kilka modeli produktów zapewniających ochronę słuchu w czasie wykonywanych prac. Różnią się one między innymi właściwościami, jednym z takich modeli są nauszniki przeciwhałasowe Howard Leight VeriShield VS110. Zapewniające poziom tłumienia hałasu SNR=27dB, H=30dB, M=24dB, L=19dB. Posiadające szerokie otwory czasy nausznika dzięki czemu sprawdzają się dla osób z większymi uszami oraz noszących aparaty słuchowe. Zastosowana w nich opatentowana technologia Air Flow Control zapewnia lepsze tłumienie hałasu. Ich konstrukcja formowana z tworzywa ABS z wewnętrznym żebrowaniem jest wytrzymała oraz lekka.  Cechują się również odpornością na olej, częstsze czyszczenie czy też wytrzymałością w ciężkich warunkach pracy. W ofercie sklepu również stopery Honeywell, które po wsunięciu świetnie dopasowują się kształtem do kanału usznego bez ucisku. Zapewniające poziom tłumienia hałasu: SNR=33dB, H=32dB, M=29dB, L=29Db. Wkładki te są w kształcie stożka ułatwia wsuwanie do kanału usznego oraz zapobiega to ich wypadaniu. Szczegółowe informacje na temat opisywanych oraz innych nauszników czy też zatyczek do uszu tej marki zawarte są w ich poszczególnych opisach, a zapoznanie się z nimi pozwoli państwu na dobór środków ochronny zgodny z indywidualnym zapotrzebowaniem.

Okulary ochronne – Okulary Honeywell

W naszym starannie dobranym i dużym asortymencie produktów służących do ochrony osobistej znajdują się również okulary wyżej opisywanej marki. Jest to model A800 wykonywany z poliwęglanu, bezbarwny, niezaparowujący, a także odporny na zarysowania. Przeznaczone są one do ochrony przed odpryskami i uderzeniami o prędkości 45 m/s. Posiadające gumowy nosek zapobiegający się przed zsuwaniem oraz zwiększający komfort użytkowania. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Maseczki Honeywell

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo też półmaski tej znanej marki. Jest między innymi model typu FFP2 zapewniająca ochronę przed pyłami, mgłami, o zakresie użycia 12 x NDS. Zakładana na elastyczne gumki z tyłu głowy.

BHPTECHNIK.PL – Sklep z produktami HONEYWELL.