Akcesoria obuwnicze

Akcesoria obuwnicze – wkładki do butów roboczych i nie tylko!

Komfort stóp jest bardzo ważny zarówno w pracy jak i na co dzień. W tym dziale naszego sklepu znajdą Państwo dodatki do obuwia ochronnego, świetnie sprawdzające się też w butach codziennych czy sportowych. Starannie dobrany, szeroki asortyment wkładek , past, dezodorantów, łyżek oraz sznurówek do butów roboczych pozwoli każdemu klientowi wybrać produkt zapewniający zwiększenie wygody jego stóp. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Jest 86 produktów.

Pokazano 1-60 z 86 pozycji

Aktywne filtry

Nakładki ochronne na obuwie

Ofercie naszego sklepu poza standardowymi dodatkami do butów, znajdują się również te zwiększające bezpieczeństwo stóp w czasie pracy. Nakładki z podnoskiem stalowym na obuwie wykonywane z tworzyw lub skóry posiadające pasek pozwalający na uniwersalne dopasowanie, zależnie od modelu spełniające normy EN20345 oraz EN20344. Świetnie sprawdzające się dla osób odwiedzający zakłady produkcyjne czy magazynujące. Często też stosowane jako nakładki ochronne na buty dla kierowców.

Metalowe Łyżki do butów i nie tylko!

W tej kategoria sklepu z dodatkami obuwniczymi między innymi:

  • Łyżki do butów – wykonane z metalu lub tworzywa w różnych kolorach i o różnych długościach, z otworem ułatwiającym odwieszanie
  • Wkładki żelowe do butów ochronnych - wykonane ze sprężystego żelu, absorbuje wstrząsy powstałe podczas chodzenia i biegania. Redukująca bóle stóp, kolan i kręgosłupa. Zwiększająca komfort stóp w czasie chodzenia oraz zapewniająca uczucie relaksu. Doskonale sprawdzi się w czasie pracy, użytku codziennym oraz podczas uprawiania sportu.
  • Pasty do butów roboczych – standardowe oraz nabłyszczające w kremie z aplikatorem z wysoka zawartością naturalnego wosku. Nadający szybki blask, utrzymujące właściwości w niskich temperaturach.
  • Dezodoranty do butów do pracy – w ofercie różne rodzaje zapewniające obuwiu i wkładkom higienę, dezynfekuje i odświeża. Zapobiega również powstawaniu nieprzyjemnych zapachów. Świetni sprawdzi się na cały dzień pracy.
  • Przeciwpotne wkładki do obuwia roboczego - zawierają środki zapobiegające tworzeniu się bakterii. Posiadają warstwę węgla aktywne dzięki czemu zapewniają również neutralizację i wchłanianie nieprzyjemnego zapachu stóp w czasie pracy.
  • Impregnaty do obuwia roboczego – zależnie od rodzaju dzięki swoim właściwością zapewniają np. zwiększoną odporność na przesiąkanie .
BHPTECHNIK.PL – Sklep z wkładkami do butów roboczych.