Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Chemia do samochodów

Chemia do mycia samochodów – Mycie i pielęgnacji aut

W naszym sklepie internetowym posiadamy szeroki asortymentów środków czystości przeznaczonych do różnego typu prac porządkowych. W tym dziale sklepu znajdą Państwo środki do mycia i pielęgnacji samochodów zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz, przeznaczonych również do konkretnych rodzajów zabrudzeń. Są one bardzo wydajne i skuteczne w działaniu. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem.

Jest 12 produktów.

Pokazano 1-12 z 12 pozycji

Aktywne filtry

Szampon do aut, Piana aktywna do samochodów

W tym dziale sklepu znajduje się wiele preparatów między innymi do mycia pojazdów. Są to zarówno zwykłe standardowe szampony jak i preparaty w formie koncentratów bardziej wydajnych i skutecznych w działaniu. Jednym z tego typu produktów w naszej ofercie jest aktywna piana do mycia samochodów, czyli silnie pieniący się alkaliczny preparat do częstego mycia karoserii. Jest preparat bardzo skuteczny w działaniu przy usuwaniu brudu, kurzu oraz zabrudzeń drogowych. Szczegółowe informacje na temat tego i innych produktów tego typu znajdują się w ich poszczególnych opisach na naszej stronie.

TENZI – Preparat do mycia felg

Produkty do czyszczenia pojazdów sprzedawane w naszym sklepie to głównie preparaty polskiej marki TENZI cenionej za jakość, wydajność i skuteczność. W asortymencie tej maki są środki przeznaczone do mycia i pielęgnacji konkretnych elementów pojazdów jak między innymi karoseria, tapicerka, felgi, kokpit.

BHPTECHNIK – Sklep z chemią do pielęgnacji samochodów.