Filtruj według

Spodnie robocze ogrodniczki letnie

Spodnie robocze ochronne ogrodniczki letnie


W naszej ofercie posiadamy bardzo wiele spodni ochronnych ogrodniczek na lato, a zależnie od środowiska pracy całorocznych. Produkty tej kategorii wykonane są z wielu różnych tkanin, spełniają normy a duża ilość kolorów i szeroki wybór rozmiarów pozwolą na znalezienie odpowiedniej ochronny ciała każdemu klientowi.

Jest 17 produktów.

Pokazano 1-17 z 17 pozycji
Aktywne filtry

Letnie spodnie ogrodniczki robocze


Zastosowane materiały przy produkcji towarów tej kategorii użyto różnych materiałów między innymi CORDURA, STRETCH, CANVAS, SOFTSHELL, OXFORD, RIB-STOP, Poliester 600D, SPANDEX, POLIAMID, ELASTAN , każdy z nich użyty sam lub w połączeniu z innymi tkaninami zapewniają wytrzymałość na rozdarcia, odporność na przetarcia i zabrudzenia oraz elastyczność i funkcjonalność użytkowania. Pamiętaj letnie spodnie robocze ogrodniczki w przypadku pracy wewnątrz budynku mają wykorzystanie całoroczne. Natomiast wybierając jeden z modeli należy kierować się przede wszystkim specyfika wykonywanego zawodu.


Robocze spodnie ogrodniczki BHP


Nasza oferta tych właśnie spodni zawiera produkty wielu marek między innymi REIS, YES, OGRIFOX, FOR ECO, LEBER&HOLLMAN, URGENT i innych. Każdy z producentów wybranej marki produktów Środków Ochronny Indywidualnej zapewnia deklaracje zgodności. Wybrane modele z spodni ogrodniczki dla pracowników z naszego asortymentu są zgodne z kategoriami I, II, III, oraz spełniają różne normy.


Spodnie ochronne ogrodniczki


Ochronna ciała w czasie pracy jest rzeczą najważniejszą, ponieważ życie i zdrowie to wartości bezcenne. Jednak jest też dobrze gdy produkty zapewniające ochronę są też komfortowe i wygodne oraz wyglądają nowocześnie, modnie bo chyba każdy z nas lubi dobrze wyglądać wyróżniać się. Dlatego wybierając:

  • Ogrodniczki robocze z bawełny otrzymamy ochronę w czasie pracy połączoną z przewiewnością, wchłanianiem potu oraz lekkość dające komfort pracy w ciepłe dni przy dużym wysiłku fizycznym.
  • Ochronne ogrodniczki z Cordury lub z jej wstawkami, zapewnią użycie nowoczesnego materiału w produkcji mocnego, wytrzymałego i odpornego na przetarcia
  • Ogrodniczki BHP z Canvas czyli tkaniny wykonanej w 100% z bawełny o stylowym wyglądzie i atrakcyjnej fakturze, dającej nowoczesny wygląd z wszystkimi właściwościami bawełny