DUPONT – Rękawice, Fartuchy, Kombinezony ochronne, Ochraniacze na obuwie.

DUPONT to międzynarodowa marka posiadająca w ofercie wiele produktów innowacyjnych, zaawansowanych technologicznie. Są one efektem pracy zespołu inżynierów, wizjonerów zamieniających możliwości w rzeczywiste odpowiedzi. Produkty tej marki dzięki swoim właściwością szerokiemu zastosowaniu i jakości znane są w wielu branżach na całym świecie. Są to zarówno gotowe produkty jak i tkaniny wykorzystywane w procesach produkcyjnych przez wiele marek. Pod firmą DUPONT kryje się wiele marek między innymi TYVEK, KEVLAR, TYCHEM, a można je spotkać w takich branżach jak np. elektronika, przemysł. W asortymencie naszego sklepu w sprzedaży posiadamy głównie Środki Ochrony Indywidualnej tej marki, takie jak kombinezony i rękawice ochronne, fartuchy, ochraniacze na buty, taśmy. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Jest 25 produktów.

Pokazano 1-25 z 25 pozycji

Kombinezony DUPONT

W ofercie Środków Ochrony Indywidualnych wyżej wymienionej marki posiadamy między innymi kombinezony ochronne. Zgodnie z przepisami produkty te posiadają nie zbędne Deklaracje Zgodności, które są potwierdzeniem posiadanych certyfikatów oraz stanowią podstawę dopuszczenia danego produktu do użytku na terenie Unii Europejskiej. Wybrane modele tego typu mogą spełniać inne normy oraz być zgodne z różnymi kategoriami ŚOI jak np. kategoria III typ 5 i 6. Jednym z produktów tego typu tej marki w ofercie naszego sklepu jest kombinezon TYCHEM 6000 F wykonany z materiału TYCHEM, zgodny z kategorią III odzież ochronnej typ 3, 3b, 4, 5 &6. Zapewniający ochronę przed substancjami nieorganicznymi oraz organicznymi, radioaktywnymi włoknami, wirusami i bakteriami. Gwarantuje on 100 procent szczelności przed przenikaniem cząstek pyłu i natryskiem cieczy o ciśnieniach do 5 barów. Wyposażony w zamek zakrywany podwójną patką, kaptur z gumką pozwalającą na dopasowanie do twarzy, gumkę w pasie pozwalającą na lepsze dopasowanie do ciała, szwy zaklejane taśmą. Model ten sprawdza się w kontakcie ze środkami chemicznymi stosowanymi w przemyśle chemicznym oraz do usuwania materiałów niebezpiecznych, utylizacji śmieci (stosowany w pracach przy usuwaniu azbestu). Spełnia on normy EN13982-1, EN13034, EN1149-5 oraz EN1073-2. W ofercie sklepu poza wyżej opisanym modele wiele innych marki DUPONT, a ich szczegółowe opisy w poszczególnych modelach pomogą dobrać model odpowiedni do potrzeb naszych klientów. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Rękawice DUPONT

Sklep BHPTECHNIK posiada w sprzedaży szeroki i staranie dobrany asortyment produktów pozwalających na ochronę różnych części w czasie wykonywania prac i nie tylko. W ofercie naszego sklepu znajdą też wiele modeli rękawic ochronnych DUPONT, spełniających zależnie od modelu inne normy i będących zgodnymi z różnymi kategoriami Środków Ochrony Indywidualnej. Są to też modele różniące się między innymi pod względem długości, materiału z którego zostały wykonane, właściwości ochronnych czy też przeznaczeniem. W ofercie produktów tego typu znajdują się w sprzedaży między innymi rękawice TYCHEM NP560 czyli model, który zapewnia czucie, komfort oraz doskonałą ochronę. Znajdują one zastosowanie w obróbce chemicznej, obróbce składników olejowych, napełnianiu zbiorników, rafinacji ropy. Dokładne informacje zawarte są w szczegółowym opisie tego produktu oraz załączanej do  niego instrukcji użytkowania.  Rękawice tej marki w wielu modelach produkowane są również w rozmiarach dzięki czemu jeszcze lepiej dopasować do dłoni, co pozwala na lepszą precyzję w czasie wykonywanych czynności. Wśród produktów do ochrony rąk tej marki po za samymi rękawicami znajdują się też zarękawki TYVEK. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Fartuchy DUPONT

Wśród produktów służących do ochrony ciała wyżej wymienionej marki znajdują się również fartuchy ochronne. W ofercie naszego sklepu znajdują się wybrane modele produktów tego typu. Jednym z modeli tego typu jest fartuch typu chirurgicznego wykonywany z materiału TYCHEM 6000 F. Stanowi on doskonałą ochronę przed przenikaniem szerokiej gamy chemikaliów, przyczyniających się do ochrony ludzi przed licznymi chemikaliami przemysłowymi, toksycznymi, organicznymi, wysoce stężonymi chemikaliami nieorganicznymi, cząstkami stałymi, a także przed zagrożeniami biologicznymi oraz bojowymi środkami trującymi. Stosowany on jest w szerokim zakresie w przypadku oczyszczania wycieku chemikaliów w przemyśle petrochemicznym, w sytuacji reagowania kryzysowego oraz w wojsku. Szczegółowe informacje znajdują się poszczególnych opisach produktów oraz w załączanych do nich instrukcjach użytkowania. W ofercie naszego sklepu znajdują się również ochraniacze na buty DUPONT, mogące być stosowane indywidualnie oraz będące świetnym uzupełnieniem stosowanych do ochrony kombinezonów czy fartuchów tej marki.

BHPTECHNIK – Poznaj naszą ofertę produktów marki DUPONT.