Polary robocze męskie

POLARY ROBOCZE OCHRONNE - BLUZA ROBOCZA POLAR

Jednym z najczęściej wybieranych rodzajów ubrań ochronnych w naszym sklepie jest polar roboczy. Dostępny w wielu różnych wzorach i kolorach, pozwala stworzyć spójny zestaw z pozostałymi elementami odzieży ochronnej. Większość polarów BHP z naszej oferty nie ma nadruków, dzięki czemu w łatwy sposób można je znakować różnymi metodami, zapewniając personalizację dla własnej firmy.

Jest 12 produktów.

Pokazano 1-12 z 12 pozycji
Aktywne filtry

POLAR ROBOCZY OCHRONNY SKLEP BHP TECHNIK

Odzież robocza ochronna z oferty naszej firmy posiada deklaracje zgodności zapewniane przez producentów. To produkty takich uznanych marek jak LEBER&HOLLMAN, REIS, URGENT, czy YES. Kupując u nas polar roboczy zyskują Państwo pewność, że jest to produkt zgodny z wybranymi normami, który spełnia kategorie I, II lub III Środków Ochronny Indywidualnej. Informacje na ten temat zawarte są w opisach produktów.

Bluza robocza polar z naszego asortymentu sprawdzi się zarówno w pracy na zewnątrz, jak i w budynkach. Ma uniwersalne zastosowanie i wykorzystywana jest w takich branżach jak: transport, służby porządkowe, służby ochroniarskie, ogrodnictwo, budownictwo, rolnictwo, logistyka, mechanika, magazynowanie, produkcja.

KURTKA CZY BLUZA ROBOCZA POLAR?

W tej kategorii sklepu znajdą Państwo polary męskie robocze oraz modele unisex. Ubrania typowo damskie można znaleźć w dedykowanej zakładce z odzieżą roboczą dla kobiet. Niektóre z naszych polarów roboczych przypominają bluzy, a polary robocze zimowe mają formę kurtek. Część z nich posiada też elementy odbijające światło. Polar roboczy odblaskowy to dobry wybór, jeśli prace prowadzone są w ciemnościach lub w pobliżu dróg.

BHP TECHNIK — SKOMPLETUJ ODZIEŻ ROBOCZĄ DLA SIEBIE LUB SWOICH PRACOWNIKÓW

Nasz sklep BHP oferuje dużo szerszy wybór ubrań ochronnych niż zaprezentowane tu polary robocze męskie. W naszej ofercie znajdują się również bluzy robocze, spodnie robocze (w typ spodnie na szelkach, krótkie, czy do pasa), a także buty robocze czy stroje specjalnie dla wybranych branż, np. dla strażaków. Zapraszamy do składania zamówień indywidualnych, jak i firmowych — u nas wyposażysz swoich pracowników w bezpieczne, zgodne z normami stroje w korzystnej cenie.