Filtruj według

Kamizelki ostrzegawcze/odblaskowe

Kamizelki ostrzegawcze Kamizelki odblaskowe

W tym dziale naszego sklepu wybiorą Państwo spośród wielu wzorów i kolorów najpopularniejszych produktów odzieży ostrzegawczej ochronnej czyli kamizelek ostrzegawczych roboczych. Sprawdzą się one nie tylko w czasie pracy, ale dzięki temu że zwiększają widoczność użytkownika można je stosować na co dzień, zwłaszcza w po zmierzchu. Wśród produktów znajdą też Państwo szelki odblaskowe do biegania. Wybierając konkretny model zawsze należy kierować się wymogami w danym miejscu pracy lub specyfiką docelowego zastosowania produktu.

Jest 26 produktów.

Pokazano 1-26 z 26 pozycji
Aktywne filtry

Kamizelki ostrzegawcze BHP z certyfikatem

Wszystkie produkty w naszym sklepie stanowiące Środki Ochrony Indywidualnej posiadają niezbędne w świetle przepisów Deklaracje Zgodności UE, będące podstawą dopuszczenia ich do użytku na terenie Uni Europejskiej. Dokumenty te zapewniane są przez producentów kamizelek ostrzegawczych REIS, URGENT, OGRIFOX oraz innych. Mogą być one zależnie od modelu zgodne z kategoriami I, II lub III ŚOI i spełniać wymagania różnych norm np. kamizelki ostrzegawcze norma ENISO13688, ENISO20471. Szczegółowe informacje na wyżej opisane tematy znajdą Państwo w szczegółowych opisach poszczególnych produktów.

Kamizelki z pasami odblaskowymi i nie tylko !

Produkty tego działu sklepu BHP TECHNIK nie tylko spełniają różne wymagania BHP, ale są też w wielu różnorodnych wzorach i kolorach pozwalający na odpowiednie dopasowanie dla każdego klienta. W starannie dobranym asortymencie między innymi:

  • kamizelki odblaskowe żółtym wykonane z tkaniny fluorescencyjnej w kolorze żółty z dwoma lub więcej pasami spełniającymi odpowiednie normy
  • kamizelki odblaskowe pomarańczowe wykonane z tkaniny fluorescencyjnej w kolorze pomarańczowym z dwoma lub więcej pasami spełniającymi odpowiednie normy
  • Kamizelki odblaskowe czarne wykonane z tkaniny w kolorze czarnym niemającej właściwości fluorescencyjnych, a wyposażone w pasy ostrzegawczej
  • Kamizelki ostrzegawcze siatkowe które dzięki swojej konstrukcji zapewniają lekkość i przewiewność w każdych warunkach
  • Kamizelki odblaskowe MESH czyli również z tkaniny o strukturze siateczki, dzięki swoim właściwościom świetne do stosowania w letnie upalne dni.

Kamizelki odblaskowe dla kierowców

Asortyment tego typu odzieży ochronnej ostrzegawczej znajdzie zastosowanie w wielu branżach między innymi transport, magazynowanie, logistyka, budownictwo, usługi porządkowe, ochrona mienia, produkcja czy też jako kamizelki ostrzegawcze dla drogowców, laweciarzy gdzie widzialność osoby pracującej odgrywa bardzo wielką rolę w jej bezpieczeństwie. Wśród naszych produktów są też takie dedykowane na dane stanowisko pracy jak np. Kamizelki odblaskowe kierowanie ruchem.

Elastyczne szelki odblaskowe do biegania, na motor

Kamizelki to produkt który jest stosowany praktycznie przez każdego np. w czasie spaceru, czy aktywności sportowej czy jako dodatkowy element wyposażenia pojazdu. W naszym sklepie kupią nie tylko standardowe elementy zwiększające widoczność, ale i też szelki odblaskowe nie krępujące ruchów świetne do biegania, jazdy na rowerze lub motorze.

Kamizelki odblaskowe z nadrukiem

Chcąc wyróżnić swoich pracowników najlepiej spersonalizować dzież poprzez umieszczenie napisu lub loga. Nasza firma oferuje różne metody znakowania kamizelek między innymi sublimacja, flex.
Aby uzyskać wycenę tych usług należy skontaktować się z naszym zespołem.

Kamizelki ostrzegawcze dla dzieci

Nasz starannie dobrany asortyment tego typu odzieży to nie tylko rozmiary od S do 5XL, ale też produkty dla dzieci.

BHPTECHNIK Sklep z kamizelkami odblaskowymi, ostrzegawczymi – zapoznaj się z ofertą!