Maski całotwarzowe

Maski całotwarzowe – skuteczna ochronna dróg oddechowych

Sklep BHPTECHNIK zawiera różne modele środków ochrony dróg oddechowych, w tym dziale dziale wybiorą Państwo z wielu różnych modeli masek pełnotwarzowych kilku producentów. Produkty tego typu zapewniają najskuteczniejszą ochronę dróg oddechowych oraz są kompatybilne z filtrami i pochłaniaczami danej marki z naszej oferty. Wybierają całotwarzową maskę ochronną należy kierować się specyfiką i wymogami danego miejsca pracy.

Jest 11 produktów.

Pokazano 1-11 z 11 pozycji

Aktywne filtry

Maski całotwarzowe ochronne BHP
Wszystkie produkty stanowiące Środki Ochrony Indywidualnej zgodnie z przepisami powinny posiadać dokument poświadczający o certyfikatach oraz stanowiący podstawę dopuszczenia ich do użytku na terenie Uni Europejskiej czyli Deklarację Zgodności UE. Dokument tego typu zapewniany jest przez producentów masek całotwarzowych MSA, 3M, SECURA i innych. W zależności od modelu i zastosowanych w nim filtrów lub pochłaniaczy produkty tego typu mogą mieć różne właściwości jak np. maski przeciwgazowe.

Maski robocze – maski z szybką

Modele środków ochrony dróg oddechowych z tego działu sklepu dzięki swoim właściwością znajdują zastosowanie w wielu branżach zapewniając najwyższy poziom zabezpieczenia dróg oddechowych. W asortymencie produkty kilku marek różnorodne pod względem konstrukcji między innymi:

  • Maska całotwarzowa 3M – w rozmiarach M i L, wielokrotnego użytku, wyposażona w system złącza bagnetowego 3M™ pozwalający na podłączanie szerokiego asortymentu podwójnych filtrów chroniących przed gazami, parami i pyłami, w zależności od indywidualnych potrzeb .
  1. Maska całotwarzowa SECURA - po dopasowaniu odpowiednich elementów oczyszczających służy do zabezpieczenia układu oddechowego oraz twarzy przed szkodliwymi substancjami występującymi pod postacią par i gazów oraz pyłów, dymów i mgieł.