Klucze Młotki Szczypce

Narzędzia warsztatowe – Klucze i nie tylko !

Wśród szerokiego i starannie dobranego asortymentu posiadamy w sprzedaży między innymi narzędzia. Znajdujące zarówno zastosowanie w profesjonalnych warsztatach jak i w domowym amatorskim użyciu. W tym dziale naszego sklepu internetowego znajdą Państwo między innymi klucze, szczypce, młotki, śrubokręty. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem.

Jest 23 produktów.

Pokazano 1-23 z 23 pozycji

Aktywne filtry

Szczypce, Śrubokręty

W tej kategorii sklepu BHPTECHNIK znajdują się narzędzia taki jak między innymi szczypce, zarówno te uniwersalne do ogólnego zastosowania jak i te przeznaczone do konkretnych czynności np. szczypce do cięcia rur, szczypce do przewodów. Również w tym dziale znajduje się w sprzedaży wiele modeli śrubokrętów zarówno płaskich jak krzyżakowych. Sprzedawane są one zazwyczaj w zestawach po kilka rozmiarów. Zależnie od modelu różnią się one właściwościami oraz możliwościami zastosowania. Szczegółowy informacje na ich temat w poszczególnych opisach na naszej stronie, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Młotek – Młotek dekarski

W starannie dobranym i szerokim narzędzi sprzedawanych przez naszą firmę znajduje się między innymi wiele modeli młotków. Różnią się one wagą, konstrukcją, materiałem użytym do wytworzenia rękojeści. Po za tym w ofercie znajdą Państwo młotki zarówno uniwersalne jak i modle przeznaczone dla konkretnych branż np. dekarstwo różniące się konstrukcją, dzięki czemu są one wygodne w zastosowaniu i odpowiedni spełniają swoja funkcję zapewniając jednocześnie wyższy komfort pracy ich użytkowników.

BHPTECHNIK – Sklep z kluczami, śrubokrętami, młotkami – Sprawdź ofertę.