Kurtki robocze damskie i bezrękawniki ochronne dla kobiet

KURTKI ROBOCZE DAMSKIE I BEZRĘKAWNIKI DAMSKIE OCHRONNE

Kurtka robocza damska to ten element ubioru, który warto dokładnie przemyśleć przed zakupem. Najlepiej skierować się w stronę zaufanych producentów, którzy produkują wysokiej jakości odzież BHP. W tej kategorii przygotowaliśmy wiele wzorów i wersji kolorystycznych, które umożliwią zarówno indywidualny dobór odzieży tego typu, jak i połączenie kurtki w zestawy z pozostałymi ubraniami. Kupując kurtki ochronne damskie oraz bezrękawniki ochronne dla kobiet, kieruj się też zawsze specyfiką danego stanowiska pracy. Każda dostępna damska kurtka robocza została szczegółowo opisana, co ułatwi dopasowanie jej do swojej pracy czy wykonywanych zadań. Kurtki ochronne damskie mają na celu zapewnienie komfortu podczas różnych warunków atmosferycznych. Im lepszej jakości płaszcz przeciwdeszczowy damski wybierzesz, tym lepiej będziesz się czuć. Ta sama zasada obowiązuje, jeśli wybierasz bezrękawniki ochronne.

Jest 13 produktów.

Pokazano 1-13 z 13 pozycji

Aktywne filtry

KURTKI ROBOCZE DAMSKIE BHP, BEZRĘKAWNIKI DAMSKIE ROBOCZE BHP

Odzież robocza wymaga specjalnych zaświadczeń. Wszystkie produkty stanowiące Środki Ochrony Indywidualnej zgodnie z przepisami powinny posiadać Deklaracje Zgodności UE. Zarówno dla produktów tej kategorii naszego sklepu (kurtki robocze damskie i bezrękawniki), jak i dla innych ubrań, dokumenty zapewniane są przez producentów takich marek jak np. LEBER&HOLLMAN, REIS, YES, URGENT. Każdy typ odzieży spełnia też inne normy i jest zgodny z kategoriami I, II lub III ŚOI. Informacje na wyżej opisane tematy znajdują się w opisach poszczególnych produktów. Sprawdź, jakie kurtki robocze damskie mamy w ofercie i zamów je wygodnie przez Internet.

OCIEPLANA DAMSKA KURTKA ROBOCZA – SPRAWDZONE PRODUKTY BHP

Produkty dla Pań z tego działu sklepu sprawdzą się w czasie pracy podczas każdej pory roku. Mamy zarówno kurtki do pracy dla kobiet w wersjach ciepłych (zimowych), jak i letnich, wiosennych i jesiennych. Na osobną uwagę zasługują również bezrękawniki do pracy dla kobiet ocieplane oraz te cieńsze i bardziej przewiewne. Odzież tego typu sprawdzi się w wielu branżach. Przykładowymi są: budownictwo, transport, magazynowanie, logistyka, produkcja. W procesie wytwarzania zastosowano różne tkaniny np. SOFTSHELL, BAWEŁNA i ELASTAN. Kurtka robocza damska może być też wykonana z wyrobów włókienniczych z certyfikatem OEKO-TEX. Jednym z najbardziej popularnych, uniwersalnych produktów tej kategorii jest SOFTSHELL damski ochronny BHP.

Inna odzież robocza dla kobiet to np. spodnie robocze damskie, które z łatwością dopasujesz w naszym sklepie.


BEZRĘKAWNIKI ROBOCZE DAMSKIE ORAZ KURTKI ROBOCZE DAMSKIE SKLEP BHP TECHNIK