SECURA – Półmaski ochronne, Rękawice elektroizolacyjne

SECURA to producent Środków Ochrony Indywidualnej z ponad trzydziestoletnim doświadczeniem. Firma ta produkuje między innymi sprzęt do ochrony dróg oddechowych, rękawic elektroizolacyjnych, środków do ochrony rąk. Dbałość o najmniejsze szczegóły w procesie produkcji, długoletnie doświadczenie oraz reagowanie na potrzeby rynku i użytkowników sprawia, że produkty tej marki są wysokiej jakości przy jednoczesnym komforcie użytkowania.  W ofercie tej firmy znajduje się wiele modeli rękawic i masek SECURA. W naszym sklepie znajdą Państwo wybrane modele produktów tej marki. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Jest 21 produktów.

Pokazano 1-21 z 21 pozycji

Półmaski wielokrotnego użytku – SECURA 3100

Opisywana firma jest od wielu lat liderem na rynku BHP w Polsce. W asortymencie tego producenta znajduje się wiele modeli masek zapewniających zależnie od użytych pochłaniaczy i filtrów SECURA różne właściwości ochronne dróg oddechowych. Dzięki temu przeznaczone są one do pracy w warunkach innych zagrożeń i znajdują zastosowanie w wielu branżach między innymi budownictwo, służby porządkowe, magazynowanie, produkcja, medycyna. Są one cenione za jakość, trwałość i wygodę użytkowania oraz ekonomiczność dzięki konkurencyjnej cenie i możliwości wielokrotnego stosowania. Z względu na zastosowanie produkty tego typu można podzielić między innymi na półmaski przeciwpyłowe, chemiczne. Szczegółowe informacje na temat każdego z modeli i jego rodzaju znajdują się w ich poszczególnych opisach w naszym sklepie oraz w załączanych do nich deklaracjach zgodności. Przy wyborze odpowiedniej ochrony dla dróg oddechowych należy się kierować specyfiką, wymogami oraz rodzajem zagrożeń w danym miejscu pracy.

Pochłaniacze SECURA

Półmaski ochronne tej marki to produkty wielokrotnego użytku, co oznacza że dzięki wymianie filtrów czy pochłaniaczy można je stosować wiele razy. Konkurencyjne ceny elementów wymiennych i możliwość wielokrotnego użytku przekłada się na niski koszt używania masek tej marki. W ofercie znajduje się kilka rodzai pochłaniaczy i filtrów tej firmy przeznaczonych do konkretnych zagrożeń o różnych właściwościach i dedykowanych do masek konkretnej serii.

BHPTECHNIK – Sklep z półmaskami SECURA