JS GLOVES - zarękawki i rękawice ochronne.

JS GLOVES to polska firma działająca na rynku od ponad dwudziestu lat. Wyspecjalizowała się ona w produkcji dzianych rękawic i ochron przedramienia. Według zapewnień marki JS wszystkie oferowane przez nią produkty wytwarzane są w Polsce. W ofercie tej firmy znajduje się wiele rodzajów rękawic o różnych właściwościach oraz zarękawków ochronnych, które znajdują zastosowanie w wielu branżach. W ofercie naszego sklepu znajdują się wybrane modele produktów tej marki. Przy wyborze odpowiedniego modelu dla siebie należy kierować się specyfiką i wymogami w danym miejscu pracy. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Jest 20 produktów.

Pokazano 1-20 z 20 pozycji

Rękawice JS i Zarękawki JS

W ofercie naszego sklepu znajdują się zarówno rękawice i zarękawki opisywanej marki. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu producenta w branży dziewiarskiej oraz reagowaniu na potrzeby i wymagania użytkowników, przy jednoczesnym wykorzystywaniu najnowszych osiągnięć w dziedzinie produkcji włókien technicznych  nastąpił szybki  rozwój firmy i stać się jednym z największych producentów tej branży w Europie. Dzięki tym wszystkim staraniom firmy jej produkty są jednym z najlepszych i najtrwalszych na rynku.

Polskie rękawice robocze

Wytwarzane przez firmę zarękawki i rękawice dziane o różnych właściwościach są produkowane w naszym kraju. Wszystkie modele stanowiące Środki Ochrony Indywidualnej posiadają niezbędne w świetle przepisów Deklaracje zgodności będące poświadczeniem posiadanych certyfikatów oraz stanowiące podstawę dopuszczenia do użytku danego produktu na terenie Unii Europejskiej. Mimo że produkty wytwarzane są w naszym kraju to do ich produkcji wykorzystywane są wysokiej jakości surowce od światowych i renomowanych dostawców, takich jak np.Kevlar  marki DUPONT.

Rękawice antyprzecięciowe dziane

W ofercie naszego sklepu znajduje się kilka modeli produktów wyżej opisywanej marki. Są one różne pod względem długości, konstrukcji, czy też właściwości jak między innymi rękawice do pracy z produktami o obniżonej temperaturze. Wybrane modele mogą spełniać różne normy oraz spełniać inne kategorie ŚOI. Szczegółowe informacje na temat konkretnych produktów znajdują się w ich opisach, zapoznanie się z nimi ułatwi wybór produktu zgodny z własnym zapotrzebowaniem.

BHPTECHNIK.PL – Sklep z rękawicami JS GLOVES