Krótkie spodnie ostrzegawcze

Spodnie krótkie ostrzegawcze – Spodenki ostrzegawcze

Starannie dobrany asortyment odzieży zwiększającej widoczność osób pracujących zawiera zarówno całe komplety, jak i osobne części ubioru. W tej kategorii sklepu prezentujemy ofertę krótkich spodenek roboczych z pasami odblaskowymi oraz spodenek o zwiększonej widzialności a ich oferta kolorystyczna oraz różne wzory pozwolą na indywidualny wybór. Należy zawsze pamiętać o tym, że aby odzież ochronna spełniała swoją funkcję powinna być dobrana zgodnie warunkami oraz wymogami danego środowiska pracy.

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Aktywne filtry

Spodnie krótkie ostrzegawcze BHP - Szorty odblaskowe

Wszystkie nasze produkty będące Środkami Ochrony Indywidualnej posiadają niezbędne w świetle przepisów Deklaracje Zgodności UE. Dokumenty te zapewniane są przez producentów spodni krótkich ostrzegawczych ochronnych REIS, LEBER&HOLLMAN i innych. Dokumenty te są potwierdzeniem między innymi o certyfikatach oraz dopuszczenia produktu do użytku na terenie UE. Wybrane modele tego typu ubrań mogą spełniać kategorie I,II lub III ŚOI oraz spełniać różne normy jak np. krótkie spodenki ostrzegawcze zgodne z normą EN20471. Szczegółowe informacje na te tematy znajdą Państwo w szczegółowych opisach produktów oraz w instrukcjach użytkowania załączonych przy zakupionych Środkach Ochrony Indywidualnej.

Spodenki odblaskowe dla drogowców

Ten model odzieży roboczej najczęściej używany jest przez służby drogowe, ale dzięki swoim właściwością sprawdzi się w wielu branżach między innymi budownictwo, służby porządkowe, magazynowanie, logistyka, rolnictwo, operatorzy maszyn czy w transporcie jako spodenki robocze dla kierowców. Widoczność pracownika zwiększa jego bezpieczeństwo.

Spodenki ostrzegawcze robocze – letnie spodenki ostrzegawcze

W naszym asortymencie posiadamy wiele typów odzieży przystosowanych do pracy w różnych warunkach pogodowych. Produkty z tego działu sprawdzą się w letnie upały jak i w cieplejsze jesienne i wiosenne dni zapewniając przewiewność, lekkość, komfort pracy. Spodenki robocze z elementami odblaskowymi, jak w pełni odblaskowe pozwolą na odpowiedni wybór każdemu klientowi.

Spodenki szorty ostrzegawcze LEBER&HOLLMAN

Produkty tej marki posiadają jedne z najlepszych właściwości w naszym sklepie. Zastosowano w nich wiele innowacyjnych rozwiązań zwiększających komfort i wygodę pracy. Wybrane modele zostały wykonane z wyrobów włókienniczych z standardem certyfikat OEKO-TEX® Standard 100 (testy na zawartość szkodliwych dla zdrowia substancji) . Krótkie spodnie odblaskowe tej firmy posiadają wstawki z tkanin w kolorach ciemniejszych oraz o wyższej wytrzymałości dzięki czemu są odporniejsze na zabrudzenia i przetarcia w najbardziej narażonych na to częściach odzieży.
Produkowane są one w trzech kolorach:

  • Spodnie krótkie ostrzegawcze żółte – uszyte z żółtej odblaskowe tkaniny wyposażone w pasy odblaskowej
  • Spodnie krótkie ostrzegawcze pomarańczowe – uszyte z pomarańczowego materiału odblaskowego wyposażone w pasy odblaskowe
  • Spodnie krótkie ostrzegawcze czerwone – uszyte z czerwonej tkaniny odblaskowej wyposażone w pasy odblaskowe
Sklep z krótkimi spodniami ostrzegawczymi roboczymi – BHPTECHNIK.PL