Filtruj według

Cena

Cena

Czyściwo bawełniane białe i kolorowe dla mechaników

Czyściwa materiałowe – Czyściwo bawełniane, frote, trykotowe

Starannie dobrany i szeroki asortyment produktów sprzedawanych przez naszą firma to między innymi wiele rodzajów środków czystości znajdujących różne zastosowania. W tym dziale sklepu znajdą Państwo czyściwa tkaninowe wykonywane z różnego typu materiałów takich jak bawełna, frote, trykot ciętych na kawałki i pozbawiane na twardych elementów oraz pakowane po dziesięć kilogramów w worki. W asortymencie kilka rodzajów czyściw tego typu. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Jest 6 produktów.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji
Aktywne filtry

Czyściwo tkaninowe – „Szmaty dla mechaników”

Produkty tego typu najczęściej używane są przez mechaników. Jednak znajdują też zastosowanie w wielu różnych branżach między innymi drukarnie, produkcja, magazynowanie, firmy sprzątające, służby komunalne, transport. Każdy z modeli posiada różne właściwości dzięki czemu ma inne przeznaczenie.

Czyściwo białe, Czyściwo kolorowe

Różnorodny asortyment produktów tego typu sprzedawany przez naszą firmę różnie się nie tylko ze względu na właściwości, ale i też ze względu na kolorystykę materiałów. Prezentowane na stronie zdjęcia tego typu produktów są tylko poglądowe ponieważ są one wytwarzane z ciuchów i innych materiałowych produktów sortowanych głównie ze względu na rodzaj tkaniny. Natomiast pod względem kolorystycznym są to paczki w kolorach jasnych lub ciemnych o czym szczegółowe informacje zawarte są w poszczególnych opisach każdego z modeli na naszej stronie.

Czyściwo frote, Czyściwo trykotowe

Oferta naszej firmy zawiera produkty tego typu wykonywane z kilku rodzajów tkanin. Są to modele wytwarzane między innymi z bawełny, trykotu, frote, poliestru. Tkaniny te to zazwyczaj kawałki koszul, prześcieradeł, obrusów, spodni, podkoszulek, bluz. Szmaty zależnie od rodzaju posiadają różne właściwości absorpcyjne dla różnych rodzajów płynów. Dzięki temu używane są do wycierania zabrudzeń smarami, olejami, farbami.

Producent czyściwa REIS

W naszym sklepie internetowym znajdują się produkty tego typu polskiego producenta REIS. Są takie modele jak między innymi CZYMIXBIEL, CZYTRYJAS, CZYMIXCOL, CZYTRYCOL. Każdy z nich różni się pod względem koloru czy tkaniny z której zostały wykonane dzięki czemu każdy z klientów wybierze produkt zgodny z zapotrzebowaniem.

BHPTECHNIK.PL – Sklep z czyściwami.