Bluzy i polary ostrzegawcze

Bluzy ostrzegawcze robocze, Polary ostrzegawcze

W tej kategorii odzieży do pracy o zwiększonej widzialności wybiorą Państwo spośród wielu modeli bluz ostrzegawczych i polarów ostrzegawczych ochronnych. Modele w różnych wzorach pozwolą na stworzenie zestawów z pozostałymi produktami tego typu w naszym sklepie, ale też na indywidualne zastosowanie. Przy doborze ubrań roboczych zawsze należy kierować się specyfiką danego miejsca pracy.

Jest 15 produktów.

Pokazano 1-15 z 15 pozycji

Aktywne filtry


Bluzy odblaskowe BHP i Polary odblaskowe BHP

W naszym starannie dobranym asortymencie produkty stanowiące Środki Ochrony Indywidualnej posiadają niezbędne w świetle przepisów Deklaracje Zgodności UE. Dokumenty te zapewniane są przez producentów polarów i bluz ostrzegawczych roboczych LEBER&HOLLMAN, REIS i innych. Wybrane modele mogą spełniać kategorię I, II lub III ŚOI oraz być zgodne z różnymi normami. Szczegółowe informacje na wyżej opisane tematy znajda Państwo w opisach poszczególnych produktów oraz instrukcja użytkowania dołączonych Środków Ochrony Indywidualnej.

Bluza ostrzegawcza z pasami odblaskowymi

Ubranie tego typu znajdzie zastosowanie w wielu branżach między innymi budownictwo, logistyka, transport, służba drogowa, służby porządkowe, magazynowanie, operatorzy maszyn, rolnictwo, mechanika. W ofercie oprócz ubrań o najwyższych normach odblaskowości znajdują się też bluzy o zwiększonej widoczności (z ciemnych tkanin z elementami odblaskowymi).

BHPTECHNIK.PL – Sklep z bluzami ostrzegawczymi