BOXMET LTD. - Gaśnice i koce gaśnicze,  Hydranty wewnętrzne,  szafki na sprzęt przeciwpożarowy.

BOXMET Ltd. to polska firma działająca od 1992 roku. Jest ona jednym z czołowych producentów sprzętu do ochrony przeciwpożarowej na polskim i europejskim rynku. W szeroki asortymencie wytwarzanym przez ta firmę są między innymi szafki na gaśnice, centra pianotwórcze, szafy na sprzęt przeciwpożarowy. Są to produkty wysokiej jakości wykonywane zgodnie obowiązującymi wytycznymi, normami posiadające niezbędne certyfikatów.  Wyroby tej marki cechują się zastosowanymi nowoczesnymi rozwiązaniami konstrukcyjnymi i doceniane są za niezawodność która jest bardzo ważna momencie wystąpienia zagrożenia i pozwala na szybką reakcję.

Sprzęt przeciwpożarowy BOXMET

Starannie dobrany i szeroki asortyment produktów tego typu wyżej wymienionej marki w naszym sklepie to wiele modeli służących do zabezpieczenia przeciwpożarowego. Znajduje on zastosowanie między innymi szkołach, domach mieszkalnych, w budynkach użyteczności publicznej, w samochodach. Dodatkowo w ofercie produktów marki BOXMET Ltd. po za samymi produktami do ochrony przeciwpożarowej znajdują się w sprzedaży np. szafki na klucze. Różnorodność produktowa tej marki pozwala na wybór i zakup sprzętu zgodnie z wymogami oraz własnymi potrzebami.

Jest 15 produktów.

Pokazano 1-15 z 15 pozycji

Hydranty wewnętrzne BOXMET

W wielu miejscach niezbędne jest zgodnie z przepisami, wymogami niezbędne jest zamontowanie hydrantów wewnętrznych, w wielu różnych wersjach . Są to modele różnice się między innymi konstrukcją, sposobem montażu, czy też długością i rodzajem węży. Mogą one też spełniać inne normy. W ofercie naszego produktów tego typy tej marki między innymi hydrant BOXMET HW52. Jest on dostępny dwóch wersjach długości węża. Wykonywany z blachy, wyposażony w zwijadło, posiadający uniwersalną możliwość podłączenia wody oraz montażu drzwi z możliwością otwierania drzwi na lewą lub prawą stronę, posiadający deklaracje zgodności producenta. W naszej ofercie również inne modele hydratów wewnętrznych – sprawdź ofertę.

Szafki BOXMET

W ofercie naszego sklepu znajdą również Państwo szafki marki BOXMET. Są to między innymi modele do przechowywania kluczy, znajdujące zastosowanie w wielu miejscach. Inne produkty tego typu tej marki to szafki przeznaczone na sprzęt do ochronny przeciwpożarowej jak np. szafa na gaśnice sześciokilogramową z możliwością zawieszenia na ścianie. Została ona wykonana z blachy oraz pokryta farbą proszkową oraz wyposażone w zamek z systemem zbij szybkę, który pozawala na zabezpieczenie gaśnicy przed dostępem niepożądanych osób oraz na szybki dostęp każdej dowolnej osoby w momencie zagrożenia poprzez szybkie zbicie szybki za którą znajduje się klucz i otworzenie szafki oraz szybkie wydostanie gaśnicy.BHPTECHNIK.PL – szafki, hydranty, gaśnice BOXMET – poznaj naszą ofertę.