BOXMET TRADE – Gaśnice, koce gaśnicze.

BOXMET TRADE to polska firma istniejąca od kilkunastu lat będąca częścią grupy BOXMET. W asortymencie produktowym tej marki znajduje się sprzęt gaśniczy posiadający niezbędne certyfikaty zgodności oraz świadectwa dopuszczeń. Dokumenty te potwierdzają, że produkty tej marki wytwarzane są w sposób zgodny z wymaganiami.

Sprzęt gaśniczy BOXMET

W starannie dobranym asortymencie produktów służących do ochronny przeciwpożarowej znajduje  się również sprzęt gaśniczy. Oferowane do sprzedaży w naszym sklepie produkty tego typu wyżej wymienionej marki to między innymi koce gaśnice oraz gaśnice pianowe, proszkowe, śniegowe. Produkty te znajdują zastosowanie jako jedne z elementów ochrony przeciwpożarowej między innymi w szkołach, budynkach użyteczności publicznej, budynkach mieszkalnych, w samochodach, w zakładach pracy. Różnorodny asortyment pod względem konstrukcji sposobem montażu, a przedewszystkim zastosowaniem dla różnych grup pożarów pozwala na wybór zgodny z zapotrzebowanie, wymogami i przepisami w danym miejscu.

Jest 12 produktów.

Pokazano 1-12 z 12 pozycji

Koce gaśnicze BOXMET

Wśród sprzętu przeciwpożarowego wyżej wymienionej marki znajdują się właśnie podstawowe środki do likwidacji pożarów czyli koce wykonywane z włókna szklanego. Modele tej marki posiadają możliwość zamontowania na ścianie. Charakteryzują się one tym, że nie niszczą gaszonych przedmiotów. Są one przeznaczone do likwidacji niedużych źródeł ognia, które znajdują się blisko osoby gaszącej. Spełniają one wymagania np. normy PN-EN1869 oraz mogą posiadać świadectwo dopuszczenia CNBOP. Stosowane są one między innymi w firmach oraz sprawdzają się  też jako kurtyna spawalnicza. Sprawdzą się też jako zabezpieczenie w czasie grilla, na kempingu, przy kominku, w kuchni.

Gaśnice BOXMET

W ofercie naszego sklepu znajduję się również oferta gaśnic wyżej wymienionej marki przeznaczonych zależnie od modelu do gaszenia różnych grup pożarów. Są to między innymi gaśnice proszkowe, pianowe, śniegowe między innymi sześciokilogramowe, kilogramowe, dwukilogramowe czy sześciolitrowe. Mogą być stojące lub z możliwością zawieszenia. Produkowane zgodnie z wymaganiami innych norm jak np. PN-EN3 czy oparciu o certyfikat system jakości ISO 9001. Znajdują one zastosowanie w firmach, budynkach użyteczności publicznej, w samochodach ciężarowych, w samochodach osobowych, w domu.