Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Waga

Waga

  • 0,076kg - 0,8kg

Ochraniacze na buty

Ochraniacze na buty – Buty foliowe

W staranie dobranej ofercie naszego sklepu, hurtowni posiadamy w sprzedaży ochraniacze na obuwie foliowe i polietylenowe z elastycznym ściągaczem jednorazowe oraz wykonane z innych materiałów wielorazowe. Produkty z tego działu znajdą zastosowanie jak zabezpieczenia przed innymi zagrożeniami oraz jako ochronniki na buty dla osób wizytujących obiekty gdzie jest to wymagane. Różnorodna oferta pozwoli na dobór odpowiedni pod względem wymogów w danym miejscu.

Jest 9 produktów.

Pokazano 1-9 z 9 pozycji

Aktywne filtry

Jednorazowe ochraniacze na obuwie

Produkty tego typu wykonywane są z różnych materiałów oraz mogą różnić się długościami. W ofercie naszego sklepu między innymi:

  • Długie ochraniacze na buty - wykonywane z polietylenu lub innych materiałów , o długościach około 50 cm o właściwościach antypoślizgowych. Cienkie, miękkie lub wytrzymałe zależnie od wersji mocowane paskiem lub wyposażone w ściągacz, dzięki czemu łatwo się dopasowują.
  • Osłony na buty TYVEK – w długościach do kolan, mocowane za pomocą troczków bądź ściągaczy. Wybrane modele posiadają szwy zaklejane taśmą oraz posiadają antypoślizgową podeszwę czy też właściwości elektrostatyczne od wewnętrznej strony . Zależnie od użytego materiału TYVEK oraz sposobu wykonania mogą spełniać różne normy np. EN1149-5. W ofercie produktowej wykonywanej z tego typu tkaniny również osłony na buty kategorii III
  • Jednorazowe ochraniacze na buty z ściągaczem - w sprzedaży również produkty jednokrotnego użytku dla gości wizytujących zakłady, szpitale.
BHPTECHNIK.PL – Sklep z ochraniaczami na buty – Sprawdź naszą ofertę.