Filtruj według

Kategorie

Kategorie

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Cena

Cena

Rozmiar

Rozmiar

Odzież robocza

ODZIEŻ ROBOCZA – UBRANIA OCHRONNE SPEŁNIAJĄCE WYMOGI NORMY BHP, ZGODNE Z KATEGORIAMI

Odzież ochronna (w tym odzież budowlana) to powszechny i podstawowy produkt ochrony osobistej. Staranie dobrane i oferowane przez nas ubrania robocze pozwalają na maksymalną ochronę pracownika przed różnego rodzaju zagrożeniami w miejscu pracy. Oferowana przez nas odzież BHP jest też funkcjonalna, staranie wykonana, wytrzymała. Oferta odzieży roboczej BHP TECHNIK to zarówno odzież robocza dla pracowników, jak i odzież robocza BHP nowoczesna, designerska wyższej klasy przydatna na co dzień. Wśród odzieży ochronnej znajdują się też ubrania robocze odblaskowe (ostrzegawcze). Wszystkie artykuły BHP dostępne są w konkurencyjnych cenach.

Jest 428 produktów.

Pokazano 1-60 z 428 pozycji
Aktywne filtry

PROFESJONALNA ODZIEŻ DO PRACY Z RÓŻNYCH TKANIN

Przy produkcji ubrań pracowniczych z naszej oferty użyto trwałych tkanin takich jak CORDURA, STRETCH, CANVAS, SOFTSHELL, OXFORD, RIB-STOP, Poliester 600D, SPANDEX, POLIAMID, ELASTAN. Wybranych modelach odzieży ochronnej zastosowano również nowoczesną technologię HTF (High Fabric Technology), innowacyjny EASY-FIT System, wyroby włókiennicze z certyfikatem OEKO-TEX, nowoczesne wykroje oraz potrójne szwy. To wszystko powoduje, że profesjonalna odzież ochronna jest trwała, elastyczna, dopasowana do ciała, niekrępująca ruchów w czasie pracy oraz odporna na rozdarcia, odporna na przetarcia, odporna na zabrudzenia, przewiewna, oddychająca i lekka. Doskonale sprawdza się więc jako odzież do pracy, w której pracownicy chcą zachować nie tylko bezpieczeństwo, lecz także komfort.

PRACOWNICZA ODZIEŻ OCHRONNA BHP NA KAŻDĄ KIESZEŃ

Dzięki różnorodnej ofercie odzieży ochronnej znajdą Państwo ubrania BHP dla siebie lub swoich pracowników w dobrej cenie. Jesteśmy dystrybutorem wielu rozpoznawalnych i cenionych mare. Sprzedajemy ubrania robocze detalicznie i hurtowo, zapewniając atrakcyjne ceny. Odzież robocza, którą można u nas kupić to odzież BHP takich marek jak REIS, YES, OGRIFOX, FOR ECO, LEBER&HOLLMAN, URGENT. Wszystkie ciuchy robocze zostały szczegółowo przedstawione w opisach produktów..

Nasz zespół pomaga w odpowiednim doborze ubrań w zależności od wykonywanej pracy co wpływa na trwałość zakupionych produktów. Poprzez dodatkowe usługi umożliwiamy również personalizację dla firm przy użyciu różnych metod znakowania: haft, nadruk, sublimacja.

ODZIEŻ OCHRONNA – ZGODNOŚĆ Z NORMAMI BHP

Odzież ochronna BHP z oferty naszej firmy zależnie od oznaczeń jest zgodna z trzema kategoriami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/425 z dnia 9 marca 2016 r. w sprawie środków ochrony indywidualnej uchylające wcześniej obowiązującą dyrektywę 89/686/EWG wraz ze zmianami wprowadzonymi przez dyrektywy 93/68/EWG, 95/93/EWG, 96/58/EWG. Kategorie te różnią się w zależności od ryzyka, na jakie narażony jest pracownik w czasie wykonywania konkretnego rodzaju pracy. W zakresie ochronny ciała podział kategorii ubrania ochronne wygląda następująco:

Kategoria I – odzież ochronna zapewniająca ochronę przed minimalnymi zagrożeniami

Kategoria II – odzież chroniąca przed konkretnym czynnikiem, niezagrażającym życiu i niepowodującym poważnego i trwałego uszczerbku na zdrowiu pracownika.

Kategoria III - odzież specjalistyczna, która stanowi ochronę przed czynnikami mogącymi spowodować najgroźniejsze następstwa dla użytkownika, a których bezpośrednich

Nasz sklep BHP oferuje odzież ochronną spełniającą takie normy jak:

EN ISO 13688 (zastępująca EN340), EN510, EN342, EN14058, EN343, EN1150,EN1073-2, EN1149-1, EN1149-3, EN-1149-5, EN469, EN11611 (zastępująca EN470-1), EN11612 (zastępująca EN531), EN231,EN15025 (zastępująca EN533), EN943-1, EN943-2, PN-83/P-22401, EN381-11, EN13998

Polecamy też buty robocze i akcesoria BHP – w tym np. maski przeciwpyłowe.