Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Dostępne kolory

Dostępne kolory

Rozmiar

Rozmiar

Odzież robocza

ODZIEŻ ROBOCZA – UBRANIA OCHRONNE SPEŁNIAJĄCE WYMOGI NORMY BHP, ZGODNE Z KATEGORIAMI

Odzież robocza o właściwościach ochronnych (w tym odzież budowlana) to powszechny i podstawowy produkt ochrony osobistej. Starannie dobrane i oferowane przez nas ubrania robocze pozwalają na maksymalną ochronę pracownika przed różnego rodzaju zagrożeniami w miejscu pracy. Oferowana przez nas odzież ochronna BHP jest też funkcjonalna, staranie wykonana oraz wytrzymała. Dzięki temu sprawdzi się nawet w trudnych warunkach pracy, w pełni spełniając swoje zadanie.

Jest 536 produktów.

Pokazano 1-60 z 536 pozycji

Aktywne filtry

UBRANIA OCHRONNE I ODZIEŻ BUDOWLANA OD BHP TECHNIK

Oferta odzieży roboczej od BHP TECHNIK to zarówno odzież robocza BHP dla pracowników, jak i odzież robocza ochronna nowoczesna, designerska wyższej klasy, przydatna na co dzień. Duży wybór modeli i wariantów produktów pozwala na dopasowanie odzieży BHP do konkretnych potrzeb i zadań. Wśród odzieży ochronnej znajdują się też ubrania robocze odblaskowe (ostrzegawcze), które zwiększają widoczność pracownika przy ograniczonym oświetleniu (np. podczas prac drogowych po zmroku). Wszystkie artykuły BHP oferowane przez BHP TECHNIK są dostępne są w konkurencyjnych cenach. Nie musisz przepłacać, aby skutecznie zadbać o bezpieczeństwo swoje i swoich pracowników!

PROFESJONALNA ODZIEŻ ROBOCZA Z RÓŻNYCH TKANIN

Dlaczego warto wybrać ciuchy robocze z oferty online BHP TECHNIK? Przy produkcji ubrań pracowniczych z naszego asortymentu użyto trwałych tkanin takich jak CORDURA, STRETCH, CANVAS, SOFTSHELL, OXFORD, RIB-STOP, Poliester 600D, SPANDEX, POLIAMID, ELASTAN. To sprawia, że ubrania BHP są niezwykle wygodne, komfortowe w noszeniu, a także nie ograniczają ruchów podczas pracy.

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ NASZE UBRANIA ROBOCZE BHP?

W wybranych modelach odzieży ochronnej zastosowano również nowoczesną technologię HTF (High Fabric Technology), innowacyjny EASY-FIT System, wyroby włókiennicze z certyfikatem OEKO-TEX, nowoczesne wykroje oraz potrójne szwy. To wszystko powoduje, że profesjonalna BHP odzież robocza dostępna w naszym asortymencie jest trwała, elastyczna, dopasowana do ciała, niekrępująca ruchów w czasie pracy oraz odporna na rozdarcia, odporna na przetarcia, odporna na zabrudzenia, przewiewna, oddychająca i lekka. Doskonale sprawdza się więc jako odzież do pracy, w której pracownicy chcą zachować nie tylko bezpieczeństwo, lecz także komfort.

BHP ODZIEŻ PRACOWNICZA NA KAŻDĄ KIESZEŃ

Dzięki różnorodnej ofercie odzieży ochronnej znajdą Państwo ubrania robocze BHP dla siebie lub swoich pracowników w dobrej cenie. Jesteśmy dystrybutorem wielu rozpoznawalnych i cenionych mare. Sprzedajemy ubrania robocze detalicznie i hurtowo, zapewniając atrakcyjne ceny. Odzież robocza, którą można u nas kupić to odzież BHP takich marek jak REIS, YES, OGRIFOX, FOR ECO, LEBER&HOLLMAN, URGENT. Wszystkie oferowane przez nas ciuchy robocze zostały szczegółowo przedstawione w opisach produktów.

DORADZTWO I POMOC W WYBORZE ODPOWIEDNIEJ ODZIEŻY BHP

Nasz zespół BHP TECHNIK pomaga w odpowiednim doborze ubrań w zależności od wykonywanej pracy co wpływa na trwałość zakupionych produktów. Poprzez dodatkowe usługi umożliwiamy również personalizację dla firm przy użyciu różnych metod znakowania: haft, nadruk, sublimacja. Możesz liczyć na naszą pomoc i doradztwo!

ODZIEŻ OCHRONNA – ZGODNOŚĆ Z NORMAMI BHP

Odzież ochronna BHP z oferty naszej firmy BHP TECHNIK zależnie od oznaczeń jest zgodna z trzema kategoriami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/425 z dnia 9 marca 2016 r. w sprawie środków ochrony indywidualnej uchylające wcześniej obowiązującą dyrektywę 89/686/EWG wraz ze zmianami wprowadzonymi przez dyrektywy 93/68/EWG, 95/93/EWG, 96/58/EWG. Kategorie te różnią się w zależności od ryzyka, na jakie narażony jest pracownik w czasie wykonywania konkretnego rodzaju pracy.

JAKIE NORMY SPEŁNIAJĄ UBRANIA ROBOCZE OD BHP TECHNIK?

W zakresie ochronny ciała podział kategorii ubrania ochronne BHP wygląda następująco:

Kategoria I – odzież ochronna zapewniająca ochronę przed minimalnymi zagrożeniami

Kategoria II – odzież chroniąca przed konkretnym czynnikiem, niezagrażającym życiu i niepowodującym poważnego i trwałego uszczerbku na zdrowiu pracownika.

Kategoria III — odzież specjalistyczna, która stanowi ochronę przed czynnikami mogącymi spowodować najgroźniejsze następstwa dla użytkownika, a których bezpośrednich.

Nasz sklep BHP oferuje odzież ochronną spełniającą takie normy jak:

EN ISO 13688 (zastępująca EN340), EN510, EN342, EN14058, EN343, EN1150,EN1073-2, EN1149-1, EN1149-3, EN-1149-5, EN469, EN11611 (zastępująca EN470-1), EN11612 (zastępująca EN531), EN231,EN15025 (zastępująca EN533), EN943-1, EN943-2, PN-83/P-22401, EN381-11, EN13998

Polecamy też buty robocze i akcesoria BHP – w tym np. maski przeciwpyłowe. Zachęcamy do skorzystania z oferty BHP TECHNIK już dziś!