Kurtki i bezrękawniki ostrzegawcze

Kurtki ostrzegawcze ochronne, Bezrękawniki ostrzegawcze ochronne

Ten dział naszego sklepu ubrań o zwiększonej widzialności to odzież świetnie sprawdzająca się zarówno w zimowych warunkach jak i też w chłodnie w czasie całego roku. Starannie dobrany asortyment pozwoli na wybór spośród profesjonalnych bezrękawników odblaskowych oraz kurtek odblaskowych do pracy, ale też bezrękawników i kurtek o zwiększonej widzialności. Przy wyborze należy kierować się specyfiką i wytycznymi w danym miejscu pracy. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i zakupów.

Jest 23 produktów.

Pokazano 1-23 z 23 pozycji

Aktywne filtry

Kurtki odblaskowe BHP , Bezrękawniki odblaskowe BHP

Produkty stanowiące Środki Ochrony Indywidualnej posiadają niezbędne Deklaracje Zgodności UE potwierdzające certyfikaty i będące podstawą dopuszczenia do użytku na terenie Uni Europejskiej. Wybrane modele kurtek i bezrękawników odblaskowych do pracy mogą spełniać kategorie I, II lub III oraz są zgodne z różnymi normami. Szczegółowe informacje na ten temat zawarte są w szczegółowych opisach produktów oraz w instrukcjach użytkowania dołączonych do towarów.

Kurtki robocze dla drogowców, Bezrękawniki dla kierowców

Ubrania tego typu dzięki swoim właściwością znajdą zastosowanie w wielu branżach między innymi budownictwo, rolnictwo, transport, służby porządkowe, magazynowanie, operatorzy maszyn. Zwiększona widoczność pracownika, to większe bezpieczeństwo. Wybierz kurtkę lub bezrękawnik roboczy odblaskowy odpowiedni.

BHP TECHNIK – Sklep z bezrękawnikami ochronnymi odblaskowymi .
BHP TECHNIK – Sklep z kurtkami ochronnymi odblaskowymi.