Kurtki ostrzegawcze

Kurtki ostrzegawcze robocze – Kurtki odblaskowe ochronne

Nasz starannie dobrany i szeroki asortyment odzieży ochronnej zwiększającej widoczność osób pracujących, zawiera zarówno komplety jak i pojedyncze elementy ubrań. W tym dziale sklepu kupią Państwo profesjonalne kurtki robocze z pasami odblaskowymi oraz kurtki ochronne o zwiększonej widoczności wyposażone w elementy odblaskowe. Różne wzory i kolory pozwolą na skompletowanie ich z innymi rodzajami ubrań z naszej oferty, ale też i na indywidualne zastosowanie. Wybierając odzież roboczą należy kierować się specyfiką i wymogami danego miejsca pracy.

Jest 21 produktów.

Pokazano 1-21 z 21 pozycji

Aktywne filtry

Kurtki ostrzegawcze BHP

Wszystkie produkty które stanowią Środki Ochrony Indywidualnej posiadają niezbędne Deklarację Zgodności UE będące potwierdzeniem posiadania certyfikatów oraz stanowią podstawę dopuszczenia do użytku na terenie Uni Europejskiej. Dokumenty zapewniane są przez producentów kurtek ostrzegawczych REIS, LEBER&HOLLMAN i innych. Wybrane modele tego typu ubrań mogą spełniać kategorię I,II lub III ŚOI oraz być zgodne z różnymi normami jak np. kurtka ostrzegawcza norma EN20471.

Ocieplana kurtka robocza ostrzegawcza

Nasza oferta odzieży tego typu zawiera produkty na każdą porę roku. Wybiorą Państwo spośród zimowych kurtek ostrzegawczych świetnie sprawdzających się podczas pracy w mroźne zimowe dni, ale też w chłodniejsze dni wiosną i jesienią. Dodatkowo posiadamy w sprzedaży również wiosenne i jesienne kurtki ostrzegawcze, które dzięki swoim właściwością sprawdzają się w czasie pracy zapewniając po ochronną komfort i wygodę. Najbardziej popularne i uniwersalne są kurtki softshell ostrzegawcze robocze cechujące się dużą wodoodpornością oraz elastycznością.

Ostrzegawcze kurtki robocze dla drogowców

Ubrania tej kategorii sklepu dzięki swoim właściwością znajdą zastosowanie w wielu branżach między innymi budownictwo, służba drogowa, służby porządkowe, magazynowanie, logistyka, rolnictwo, operatorzy maszyn czy też w transporcie jako jako kurtki odblaskowe dla kierowców. Bez względu na branże większa widoczność pracownika zwiększa jego bezpieczeństwo.

Kurtki ostrzegawcze LEBER&HOLLMAN, Kurtki odblaskowe do pracy

Ubrania ochronne tej marki posiadają jedne z najlepszych właściwościach na rynku. W ich produkcji zastosowano innowacyjne rozwiązania zwiększające komfort i wygodę w czasie pracy oraz wykonywane są z materiałów wysokiej jakości. Wybrane modele zostały wytworzone z wyrobów włókienniczych posiadających certyfikat OEKO-TEX® Standard 100 (testy na zawartość szkodliwych dla zdrowia substancji) . Kurtki robocze z elementami odblaskowymi posiadają wstawki z tkanin w kolorach ciemniejszych oraz o wyższej wytrzymałości dzięki czemu są odporniejsze na zabrudzenia i przetarcia w najbardziej narażonych na to częściach ubioru.
Dodatkowo występują w trzech kolorach:

  • kurtki ostrzegawcze żółte – wykonana z żółtego materiału odblaskowego oraz wyposażone w pasy odblaskowe
  • kurtki ostrzegawcze czerwone – zostały wykonane z tkaniny odblaskowej w kolorze czerwonym oraz posiadają pasy odblaskowe
  • kurtki ostrzegawcze pomarańczowe – uszyte z pomarańczowego materiału odblaskowego oraz posiadające pasy odblaskowe
BHPTECHNIK.PL - Sklep z kurtkami ostrzegawczymi roboczymi